Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 желтоқсандағы N 1220 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 13 ақпан N 194
"Сыртқы экономикалық қызметтi ырықтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 11 қаңтардағы N 2021 U952021_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Ұлан" мемлекеттiк Сыртқы сауда компаниясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 желтоқсандағы N 1220 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 47, 574-бап) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 декабря 1993 г. N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 1996 г. N 194
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 11 января 1995 г. N 2021 U952021_ "О либерализации внешнеэкономической деятельности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 декабря 1993 г. N 1220 "О создании Государственной внешнеторговой компании "Улан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 47, ст. 574).
Премьер-Министр
Республики Казахстан