Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 13 қарашадағы N 1520 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 8 сәуiрдегi N 400
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды Ақмола қаласына көшiру жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясы туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 13 қарашадағы N 1520 P951520_ қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 35, 449-бап) бекiтiлген Қазақстан Республикасының Жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды Ақмола қаласына көшiру жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясы туралы Ережеге мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
8-тармақтың екiншi абзацындағы "Төрағаның басқа жұмыстардан босатылған орынбасары" деген сөздер "Төрағаның басқа жұмыстардан босатылған бiрiншi орынбасары" сөздерiмен алмастырылсын;
10-тармақтың екiншi абзацындағы "Төрағаның басқа жұмыстардан босатылған орынбасары" деген сөздер "Төрағаның басқа жұмыстардан босатылған бiрiншi орынбасары" сөздерiмен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1995 г. N 1520
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1996 г. N 400
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в Положение о Государственной комиссии Республики Казахстан по передислокации высших и центральных государственных органов в город Акмолу, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1995 г. N 1520 P951520_ "Об утверждении Положения о Государственной комиссии Республики Казахстан по передислокации высших и центральных государственных органов в город Акмолу" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 35, ст. 449), следующие изменения:
в абзаце втором пункта 8 слова "заместителем Председателя" заменить словами "первым заместителем Председателя";
в абзаце первом пункта 10 слова "заместителем Председателя" заменить словами "первым заместителем Председателя".
Премьер-Министр
Республики Казахстан