Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 ақпандағы N 185 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 сәуiрдегі N 470 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 1439 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.02 № 1439 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң алдындағы бюджеттiк берешектердi өтеу және олардың төлем қабiлетiн көтеру жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мiндеттемелерiн орындау процесiн оңтайландыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазынашылық облигацияларын шығару туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 ақпандағы N 185 P960185_ қаулысымен бекiтiлген Қазынашылық облигацияларын шығару, айналысқа қосу және өтеу тәртiбi туралы ережеге мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
10-тармақтағы "бiр ай iшiнде" деген сөз "екi ай iшiнде" деген сөзбен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 1996 г. № 185
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 1996 года № 470. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2011 года № 1439
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.12.2011 № 1439 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В целях оптимизации процесса исполнения обязательств Правительства Республики Казахстан по погашению бюджетной задолженности перед хозяйствующими субъектами и повышения их платежеспособности Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в Положение о порядке выпуска, обращения и погашения казначейских облигаций, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 1996 г. N 185 P960185_ "О выпуске казначейских облигаций", следующее изменение:
в пункте 10 слова "в течение месяца" заменить словами "в течение двух месяцев".
Премьер-Министр
Республики Казахстан