Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер, толықтырулар енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 29 сәуiр N 520. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2369  K952369_ қаулысын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне қоса берiлiп отырған өзгертулер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қосымшаға сәйкес кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 29 сәуiрдегi
N 520 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгертулер мен толықтырулар
1.<*>
Ескерту. 1-шi тармақ күшiн жойған - ҚРҮ-нiң 1996.11.14. N 1385
қаулысымен.   P961385_
2.<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.10.03. N 1412
қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 1225 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi туралы ережеде (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 47, 576-құжат):
6-тармақ мынадай мазмұндағы "щ)" тармақшасымен толықтырылсын:
"щ) кеден iсiнiң мiндеттерiн шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Кеден комитетiмен "Қазақстан Республикасының кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкес өзара iс-қимыл жасайды".
4.<*>
ЕСКЕРТУ. 4-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851                 қаулысымен.   P970851_
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 29 сәуiрдегi
N 520 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
Тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасындағы өткiзу пункттерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 30 қазандағы N 906 қаулысының 4, 5, 6, 7-тармақтары.
2. "Қазақстан Республикасында кедендiк бақылауды онан әрi ұйымдастыру жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 29 желтоқсандағы N 1097 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 50, 724-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Бас кеден басқармасының орталық аппаратының штат санын көбейту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 2 ақпандағы N 131 қаулысы.

О внесении изменения, дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 520. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Во исполнение постановления Президента Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 2369 K952369_ "О реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О таможенном деле в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменение и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан. 2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению. Премьер-Министр Республики Казахстан Утверждены постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 520 Изменение и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан 1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 14 ноября 1996 г. N 1385 P961385_ ) 2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 октября 1997 г. N 1412)
3. В Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. N 1225 P931225_ "Об утверждении Положения о Министерстве финансов Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 47, ст. 576):
пункт 6 дополнить подпунктом "щ" следующего содержания:
"щ) в целях решения задач таможенного дела взаимодействует с Таможенным комитетом Республики Казахстан в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О таможенном деле в Республике Казахстан".
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 P970851_ )
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 520
П Е Р Е Ч Е Н Ь
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Пункты 4, 5, 6, 7 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 октября 1992 г. N 906 "О пунктах пропуска в Республике Казахстан".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 декабря 1992 г. N 1097 "О некоторых мерах по дальнейшей организации таможенного контроля в Республике Казахстан (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 50, ст. 724).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1994 г. N 131 "Об увеличении штатной численности центрального аппарата Главного таможенного управления Министерства финансов Республики Казахстан".

4. "Қазақстан Республикасы шаруашылық жүргiзушi субъектiлерiнiң толлингтiк операциялар жүргiзу тәртiбi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 қыркүйектегi N 1055 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 39, 430-құжат).
5. "Қазақстан Республикасының шаруашылық жүргiзушi субъектiлерiнiң толлингтiк операциялар жүргiзу тәртiбi туралы ережеге өзгертулер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 5 мамырдағы N 625 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17, 188-құжат).

4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 сентября 1994 г. N 1055 "Об утверждении Положения о порядке проведения толлинговых операций хозяйствующими субъектами Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 39, ст. 430).
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 мая 1995 г. N 625 "О внесении изменений и дополнения в Положение о порядке проведения толлинговых операций хозяйствующими субъектами Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 17, ст. 188).