Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi ведомствоаралық мемлекеттiк комиссия туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 мамырдағы N 553 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 457 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Төтенше жағдайларда алдын алу мен iс-қимыл жасаудың мемлекеттiк жүйесiн одан әрi жетiлдiру, министрлiктердiң, өзге де орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, ғылыми, қоғамдық ұйымдар мен бiрлестiктердiң халықты және аумақтарды авариялардан, апаттар мен зiлзала нәубеттерiнен қорғау, табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу мәселелерi жөнiндегi iс-қимылын үйлестiру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2005.02.09 N 122 қаулысымен.
1. Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi ведомствоаралық мемлекеттiк Комиссия құрылсын.
Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі ведомствоаралық мемлекеттік комиссия мемлекеттік азаматтық қорғау жүйесіндегі консультациялық-кеңесші орган болып табылады және азаматтық қорғау саласында бірыңғай мемлекеттік саясат қалыптастыру және жүргізу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында құрылған.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2005.02.09 N 122; 04.09.2014 N 970 қаулыларымен.
2. Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi ведомствоаралық мемлекеттiк Комиссия туралы қоса берiлiп отырған Ереже бекiтiлсiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚРҮ-нiң 1998.04.28. N 390  қаулысымен .
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі облыстық (қалалық, аудандық) комиссияларды құрып, басшылық жасауды олардың өздеріне бекітіп, ал ұйымдық-техникалық қамтамасыз етуді және қабылданған хаттамалық шешімдердің орындалуын бақылауды Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің аумақтық бөлімшелеріне жүктесін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
4. Министрлiктердiң, өзге де орталық және атқарушы органдар Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiнде тиiстi салалық және объектiлiк комиссиялар құрып, оларға басшылық етудi өздерiнiң бiрiншi орынбасарларына (бас инженерлерiне) жүктейтiн болсын.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2005.02.09. N 122  қаулысымен .

О Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 1996 г. № 553. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2015 года № 457
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях дальнейшего совершенствования Государственной системы предупреждения и действий в чрезвычайных ситуациях, выработки предложений по координации действий министерств, иных центральных и местных исполнительных органов, научных, общественных организаций и объединений по вопросам защиты населения и территорий от аварий, катастроф и стихийных бедствий, предупреждения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера Правительство Республики Казахстан постановляет: <*>
Сноска. В преамбулу внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г.  N 122 .
1. Создать Межведомственную государственную комиссию по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций.
Установить, что Межведомственная государственная комиссия по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций является консультативно-совещательным органом в государственной системе гражданской защиты и создана в целях выработки предложений по формированию и проведению единой государственной политики в сфере гражданской защиты.  <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 09.02.2005 № 122; от 04.09.2014 № 970.
2. Утвердить прилагаемое Положение о Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 28 апреля 1998 г. N 390   P980390_   ; от 5 мая 2000 г. N 671   Р000671_   .
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы создать областные (городские, районные) комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций, закрепив руководство ими за собой, а организационно-техническое обеспечение и контроль за исполнением принятых протокольных решений возложить на территориальные подразделения Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
4. Министерствам, иным центральным исполнительным органам создать соответствующие отраслевые и объектовые комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций, возложив руководство ими на своих первых заместителей (главных инженеров).  <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г.  N 122 .

5. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерi қосымшаға сәйкес күшiн жойды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 3 мамырдағы
N 553 қаулысымен
Бекiтiлген
Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi
ведомствоаралық мемлекеттiк комиссия туралы
ЕРЕЖЕ
1. Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі ведомствоаралық мемлекеттік комиссия (бұдан әрі - Комиссия) консультациялық-кеңесші орган болып табылады және азаматтық қорғау саласында бірыңғай мемлекеттік саясат қалыптастыру және жүргізу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында құрылған.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
2. Комиссия өзiнiң өкiлеттiктерiн министрлiктермен, өзге де орталық және атқарушы органдармен, Қазақстан Республикасының меншiктiң барлық нысандарындағы кәсiпорындармен, мекемелермен және ұйымдармен, сондай-ақ қоғамдық бiрлестiктермен қарым-қатынас жасай отырып жүзеге асырады.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2005.02.09. N 122  қаулысымен
3. Комиссияның негізгі міндеттері:
1) азаматтық қорғауды дамытудың және одан әрі жетілдірудің негізгі бағыттары;
2) азаматтық қорғау саласында құқықтық, экономикалық, ұйымдық-техникалық және өзге де шаралар жүйесін қалыптастыру;
3) азаматтық қорғау саласында күштер мен құралдарды құру және дамыту;
4) орталық және жергілікті атқарушы органдардың авариялардың, апаттардың, зілзаланың және басқа да нәубеттердің салдарынан зардап шеккен азаматтарды, сондай-ақ төтенше жағдайларды және олардың салдарын жоюға қатысқан адамдарды әлеуметтік-экономикалық және құқықтық қорғау, медициналық оңалту мәселелері бойынша қызметін үйлестіру бойынша ұсыныстар әзірлеу болып табылады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
4. Комиссияның:
1) орталық және жергілікті атқарушы органдардың, ғылыми ұйымдар мен қоғамдық бірлестіктердің азаматтық қорғау саласындағы іс-қимылдарын үйлестіру жөнінде ұсыныстар енгізуге;
2) орталық және жергілікті атқарушы органдардың, ұйымдардың басшылары мен лауазымды адамдарын азаматтық қорғау саласындағы іс-шараларға қатысты мәселелер бойынша тыңдауға;
3) орталық және атқарушы органдардан, ұйымдардан өз жұмысына қажетті олардың қызметі жөнінде ақпарат сұратуға;
4) орталық және жергілікті атқарушы органдардың азаматтық қорғау жөніндегі іс-шараларды орындауына талдау жүргізуге;
5) ұйымдардың мамандарын (олардың басшыларымен келісім бойынша) азматтық қорғау мәселелері жөнінде талдау, сараптама және басқа да жұмыстарды орындау үшін тартуға;

5. Признать утратившими силу решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 мая 1996 г. N 553
Положение
о Межведомственной государственной комиссии
по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций
1. Межведомственная государственная комиссия по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций (далее — Комиссия) является консультативно-совещательным органом и создана в целях выработки предложений по формированию и проведению единой государственной политики в сфере гражданской защиты.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
2. Комиссия осуществляет свои полномочия во взаимодействии с министерствами, иными центральными и местными исполнительными органами, предприятиями, учреждениями и организациями всех форм собственности Республики Казахстан, а также общественными объединениями.  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г.  N 122 .
3. Основными задачами Комиссии является выработка предложений по:
1) основным направлениям развития и дальнейшего совершенствования гражданской защиты;
2) формированию системы правовых, экономических, организационно-технических и иных мер в сфере гражданской защиты;
3) созданию и развитию сил и средств гражданской защиты;
4) координации деятельности центральных и местных исполнительных органов по вопросам предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций, социально-экономической и правовой защиты, медицинской реабилитации граждан, пострадавших в результате аварий, катастроф, стихийных и иных бедствий, а также лиц, принимавших участие в ликвидации чрезвычайных ситуаций и их последствий.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
4. Комиссия имеет право:
1) вносить предложения по координации действий центральных и местных исполнительных органов, научных организаций и общественных объединений в сфере гражданской защиты;
2) заслушивать руководителей и должностных лиц центральных и местных исполнительных органов, организаций по вопросам, касающимся мероприятий в сфере гражданской защиты;
3) запрашивать у центральных и местных исполнительных органов, организаций информацию об их деятельности, необходимую для своей работы;
4) проводить анализ выполнения центральными и местными исполнительными органами мероприятий по гражданской защите;
5) привлекать специалистов организаций (по согласованию с их руководителями) для выполнения аналитических, экспертных и других работ по вопросам гражданской защиты;

6) табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде адамдардың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ұсыныс енгізуге құқығы бар.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрі комиссияның төрағасы болып табылады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
6. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Комиссияның жұмыс органы болып табылады.
Комиссияның жұмыс органы комиссия жұмысын ұйымдастырушылық-техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асырады, оның ішінде комиссия отырысының күн тәртібі бойынша ұсыныстарды, қажетті құжаттарды, материалдарды дайындайды, олар комиссия отырысы өткізілгенге дейін үш жұмыс күні қалғанда хаттама жобасымен қоса комиссия мүшелеріне жіберілуі тиіс.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
7. Комиссия өзiнiң қызметiн төраға бекiтетiн жұмыс жоспарына сәйкес жүзеге асырады.
Комиссияның мәжiлiстерi қажет болуына қарай, бiрақ тоқсан сайын кемiнде бiр рет өткiзiледi. Комиссияның шешiмдерi хаттамамен ресiмделедi.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімін талап ететін мәселелер бойынша Комиссия Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі арқылы белгіленген тәртіппен тиісті ұсыныстар енгізеді.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінiң 1998.04.28 N 390 қаулысымен, 2000.05.05 N 671 қаулысымен, 2005.02.09 N 122 қаулысымен; 04.09.2014 N 970 қаулыларымен.
8. Комиссияның құзыретiне сәйкес қабылданған шешiмдерiнiң нұсқаулық сипаты болады.
9. Комиссия Қазақстан Республикасының Үкiметiн Комиссия қарайтын және шешетiн неғұрлым маңызды мәселелер жөнiнде үнемi хабардар етiп отырады.
10. Комиссия отырысы өткізілгеннен кейін комиссия хатшысы хаттама ресімдейді.
Ескерту. Ереже 10-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
11. Комиссия шешімдері ашық дауыс беру арқылы қабылданады және оларға комиссия мүшелерінің жалпы санының көпшілігі дауыс берсе, қабылданды деп есептеледі. Дауыс беру комиссия отырысында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультациялық-кеңесші органдар мен жұмыс топтарын құру тәртібі, қызметі мен таратылуы туралы нұсқаулыққа (бұдан әрі – Нұсқаулық) қосымшаға сәйкес нысан бойынша дауыс беру парағын толтыру жолымен өткізіледі. Дауыстар тең болған жағдайда, төраға дауыс берген шешім қабылданды деп есептеледі.
Комиссия мүшелерінің ерекше пікір білдіруге құқығы бар, оны білдірген жағдайда, ол жазбаша түрде жазылуы және Нұсқаулықтың 24-тармағында көзделген комиссияның есеп-хатына қоса берілуі тиіс.
Комиссия отырыстарын өткізу нәтижелері бойынша және дауыс беру парақтарының негізінде үш жұмыс күні ішінде хаттама жасалады, оған төраға мен хатшы қол қояды.
Дауыс беру қорытындысы бойынша хаттама жобасының мазмұны өзгерген жағдайда, комиссия хатшысы қабылданған шешімнің нақтыланған редакциясы бар дауыс беру парағын комиссия мүшелеріне келісу үшін жібереді.
Комиссия мүшелері дауыс беру парағын алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде келісу не себептерін негіздей отырып, келіспеу туралы жауап береді.

6) вносить предложения Премьер-Министру Республики Казахстан о выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на основании утвержденных норм.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
5. Председателем комиссии является Министр внутренних дел Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
6. Рабочим органом Комиссии является Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Рабочий орган Комиссии осуществляет организационно-техническое обеспечение работы Комиссии, в том числе готовит предложения по повестке дня заседания Комиссии, необходимые документы, материалы, которые должны быть направлены членам Комиссии за три рабочих дня до проведения заседания Комиссии с приложением проекта протокола.
Сноска. Пункт 6 в редакции постановления Правительства РК от 09.04.2014 № 329; с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
7. Комиссия осуществляет свою деятельность в соответствии с планом работы, утверждаемым ее Председателем.
Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости, но не реже одного раза в квартал. Решения Комиссии оформляются протоколом.
По вопросам, требующим решения Правительства Республики Казахстан, Комиссия вносит соответствующие предложения через Министерство внутренних дел Республики Казахстан в установленном порядке. <*>
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.04.1998 № 390; от 05.05.2000 № 671; от 09.02.2005 № 122; от 04.09.2014 № 970.
8. Решения, принимаемые Комиссией в соответствии с ее компетенцией, носят рекомендательный характер.
9. Комиссия систематически информирует Правительство Республики Казахстан по наиболее важным вопросам, рассматриваемым и решаемым Комиссией.
10. После проведения заседания Комиссии секретарь Комиссии оформляет протокол.
Сноска. Положение дополнено пунктом 10 в соответствии с постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
11. Решения Комиссии принимаются открытым голосованием и считаются принятыми, если за них подано большинство голосов от общего количества членов Комиссии. Голосование проводится путем заполнения на заседании Комиссии листа голосования по форме согласно приложению к Инструкции о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп (далее – Инструкция), утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247. В случае равенства голосов принятым считается решение, за которое проголосовал председатель.
Члены Комиссии имеют право на особое мнение, которое, в случае его выражения должно быть изложено в письменном виде и приложено к письму-отчету Комиссии, предусмотренному пунктом 24 Инструкции.
По результатам проведения заседаний Комиссии и на основании листов голосования в течение трех рабочих дней составляется протокол, подписываемый председателем и секретарем.
При изменении по итогам голосования содержания проекта протокола секретарь Комиссии направляет лист голосования с уточненной редакцией принятого решения членам Комиссии для согласования.
Члены Комиссии после получения листа голосования направляют в течение одного рабочего дня ответ о согласии либо несогласии с обоснованием причин.

Ескерту. Ереже 11-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
12. Дауыс беру парақтарымен қоса, комиссия материалдары мен хаттамалық шешімдерін есепке алуды және сақтауды комиссияның жұмыс органы жүзеге асырады.
Ескерту. Ереже 12-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 3 мамырдағы
N 553 қаулысымен
Бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшiн
жойған шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақ ССР-iнiң Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының дербес құрамы туралы" Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 11 қыркүйектегi N 525 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 28 мамырдағы N 476 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 3 мамырдағы N 345 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 қаңтардағы N 82 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 сәуiрдегi N 463 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 20, 210-бап).
6. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қазандағы N 1119 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 желтоқсандағы N 1379 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының дербес құрамына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 желтоқсандағы N 1453 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының дербес құрамына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 наурыздағы N 223 қаулысы.
10. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының дербес құрамына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 718 қаулысы.

Сноска. Положение дополнено пунктом 11 в соответствии с постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
12. Учет и хранение материалов и протокольных решений Комиссии с приложением листов голосования осуществляет рабочий орган Комиссии.
Сноска. Положение дополнено пунктом 12 в соответствии с постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 мая 1996 г. N 553
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 11 сентября 1991 г. N 525 "О персональном составе Государственной комиссии Казахской ССР по чрезвычайным ситуациям".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 мая 1992 г. N 476 "О персональном составе Государственной комиссии Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 мая 1993 г. N 345 "О персональном составе Государственной комиссии Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 января 1994 г. N 82 "О персональном составе Государственной комиссии Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 апреля 1994 г. N 463 "О персональном составе Государственной комиссии Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 20, ст. 201).
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1994 г. N 1119 "О персональном составе Государственной комиссии Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 декабря 1994 г. N 1379 "О персональном составе Государственной комиссии Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 декабря 1994 г. N 1453 "О внесении изменений в персональный состав Государственной комиссии Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 марта 1995 г. N 223 "О внесении изменений в персональный состав Государственной комиссии Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 718 "О внесении изменений в персональный состав Государственной комиссии Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".