Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 17 мамырдағы N 609 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне енгiзiлетiн қоса берiлiп отырған өзгертулер бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 17 мамырдағы
N 609 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгертулер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.01.29. N 68 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.01.29. N 68 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.04.2014 № 356 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. "Балық" мемлекеттiк акционерлiк компаниясын қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 ақпандағы N 157 қаулысындағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж.,N 7, 73-бап):
2-қосымшаның атауындағы "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитет" деген сөздер "Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын.
5. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.30 N 689 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 17 мамырдағы
N 609 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң
Тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1992 жылғы 6 мамырдағы N 112 өкiмi.
2. "Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы министрлiгi жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитеттiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 19 мамырдағы N 441 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 20, 320-бап).
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1993 жылғы 12 сәуiрдегi N 139 өкiмi.
4. "Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi жанындағы Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық департаментi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 желтоқсандағы N 1479 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 49, 555-бап).
5. "Балық" мемлекеттiк акционерлiк компаниясын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 ақпандағы N 157 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 7, 73-бап).
6. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сауда инспекциясының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 30 наурыздағы N 369 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 11, 127-бап).

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 1996 г. N 609
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 1996 г. N 609
Изменения, которые вносятся в решения
Правительства Республики Казахстан
1. (Пункты 1,2 утратили силу - постановлением Правительства РК от 29 января 1999 г. N 68 P990068_ )
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.04.2014 № 356 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. В постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 февраля 1995 г. N 157 P950157_ "О реорганизации Государственной акционерной компании "Балык" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 7, ст. 73):
в названии приложения 2 слова "Комитет по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан" заменить словами "Министерство сельского хозяйства".
5. (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 апреля 1997 г. N 689 P970689_ )
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 1996 г. N 609
П Е Р Е Ч Е Н Ь
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 мая 1992 г. N 112.
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1992 г. N 441 "Вопросы Комитета по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 20, ст. 320).
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 апреля 1993 г. N 139.
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 декабря 1994 г. N 1479 "О Департаменте жилищно-коммунального хозяйства при Министерстве строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 49, ст. 555).
5. Пункт 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 февраля 1995 г. N 157 "О реорганизации Государственной акционерной компании "Балык" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 7, ст. 73).
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 марта 1995 г. N 369 "Вопросы Государственной торговой инспекции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 11, ст. 127).

7. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитеттiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 719 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 18, 205-бап).
8. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 шiлдедегi N 948 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгертулер мен толықтырулар деген 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы., 1995 ж., N 24, 271-бап).
9. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сауда инспекциясы туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 шiлдедегi N 1013 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 26, 293-бап).

7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 719 "Вопросы Комитета по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 205).
8. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1995 г. N 948 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 271).
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1995 г. N 1013 "Об утверждении Положения о Государственной торговой инспекции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 26, ст. 293).