Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 656 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 24 мамырдағы N 640
Қаржы-экономикалық сауықтыру мен төлем жасау қабiлеттiлiгiн қалпына келтiру перспективасының болуына байланысты, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Дәрменсiз кәсiпорындарды санациялау мен тарату жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясының 1996 жылғы 21 наурыздағы шешiмiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындарды Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 656 қаулысының қосымшасына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж.,
N 17, 194-бап) мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне берiлген
төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындардың тiзбесiнен:
Батыс Қазақстан облысының "Металлист" Орал зауыты" АҚ
шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1996 г. N 640
В связи с наличием перспектив финансово-экономического оздоровления и восстановления платежеспособности, а также в соответствии с решением Межведомственной комиссии по санации и ликвидации несостоятельных предприятий Республики Казахстан от 21 марта 1996 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656 P950656_ "О передаче неплатежеспособных предприятий в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 17, ст. 194) следующее изменение:
из перечня неплатежеспособных предприятий, передаваемых в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан, исключить:
АО "Уральский завод Металлист" Западно-Казахстанской области.
Премьер-Министр
Республики Казахстан