Қазақстан Республикасы, Қырғызстан Республикасы, Ресей Федерациясы, Тәжiкстан Республикасы және Қытай Халық Республикасы арасындағы шекара ауданында әскери саладағы сенiмдi нығайту туралы Келiсiмдi жүзеге асыру жөнiндегi шаралар жоспарын әзiрлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 маусым N 726
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары мен жоғары және үкiметаралық деңгейлердегi кездесулер мен келiссөздер барысында қол жеткен уағдаластықтарды iске асыру мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 9 сәуiрдегi N 2940 U962940_ Жарлығын және Қазақстан Республикасы, Қырғызстан Республикасы, Ресей Федерациясы, Тәжiкстан Республикасы және Қытай Халық Республикасы арасындағы шекара ауданында әскери саладағы сенiмдi нығайту туралы Келiсiмдi жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi
қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы, Қырғызстан Республикасы, Ресей
Федерациясы, Тәжiкстан Республикасы және Қытай Халық Республикасы
арасындағы шекара ауданында әскери саладағы сенiмдi нығайту туралы
Келiсiмдi жүзеге асыру жөнiндегi шаралар жоспарын әзiрлеу бойынша
мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Дәненов Н.Ж.         - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрiнiң бiрiншi орынбасары,
жұмыс тобының жетекшiсi
Шәкiров А.О.         - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрiнiң орынбасары, жұмыс тобы
жетекшiсiнiң орынбасары
Жұмыс тобының мүшелерi:
Жолжақсынов Т.Б.     - Семей облысы әкiмi аппаратының
ұйымдастыру және кадр жұмысы бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары
Забелин Ю.В.         - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
орынбасары
Қуанғалиев Ж.С.      - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгi жанындағы қару жарақты
қысқартуға бақылау жасау және
инспекциялық қызметтi қамтамасыз ету
жөнiндегi орталықтың бастығы
Казанцев А.В.        - Талдықорған облысы әкiмi аппаратының
мемлекеттiк құқықтық бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Мочалкин Е.П.        - Алматы облысы әкiмiнiң орынбасары
Проничев С.Е.        - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
шекараны қорғау жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiнiң офицерi
Өмiрзақов П.К.       - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң шарттық-құқықтық бас
басқармасының бiрiншi хатшысы
Фролов Б.В.          - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгi шарт және сыртқы байланыс
басқарма бастығының орынбасары
2. Жұмысшы тобына қажет болған жағдайда Қарулы Күштердi өзара қысқарту мен қазақ-қытай шекара ауданында әскери саладағы сенiмдi нығайту мәселесi жөнiндегi келiссөздердi одан әрi жүргiзу тапсырылсын.
3. "Қытай Халық Республикасымен Қарулы Күштердi өзара қысқарту
мен қазақ-қытай шекара ауданында әскери саладағы сенiмдi нығайту
жөнiндегi келiссөздер туралы және шекаралық мәселелер бойынша
келiссөздер туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
1992 жылғы 17 шiлдедегi N 607 қаулысының 2-тармағының 2-абзацының
күшi жойылған деп саналсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О создании рабочей группы по разработке плана мероприятий по реализации Соглашения между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Республикой Таджикистан и Китайской Народной Республикой об укреплении доверия в военной области в районе границы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 1996 г. N 726
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 9 апреля 1996 г. N 2940 U962940_ "О вопросах реализации международных договоров Республики Казахстан и договоренностей, достигнутых в ходе встреч и переговоров на высшем и межправительственном уровнях" и Соглашения между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Республикой Таджикистан и Китайской Народной Республикой об укреплении доверия в военной области в районе границы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать рабочую группу для разработки плана мероприятий по
реализации Соглашения между Республикой Казахстан, Кыргызской
Республикой, Российской Федерацией, Республикой Таджикистан и
Китайской Народной Республикой об укреплении доверия в военной области
в районе границы в следующем составе:
Даненов Н.Ж.          - первый заместитель Министра иностранных
дел Республики Казахстан, руководитель
рабочей группы
Шакиров А.О.          - заместитель Министра иностранных дел
Республики Казахстан, заместитель
руководителя рабочей группы
Члены рабочей группы:
Жолжаксынов Т.Б.      - заместитель заведующего Отделом
организационной и кадровой работы
аппарата акима Семипалатинской области
Забелин Ю.В.          - заместитель акима Восточно-Казахстанской
области
Куангалиев Ж.С.       - начальник Центра по контролю за
сокращением вооружений и обеспечению
инспекционной деятельности при
Министерстве обороны Республики Казахстан
Казанцев А.В.         - заведующий государственно-правовым
отделом аппарата акима Талдыкорганской
области
Мочалкин Е.П.         - заместитель акима Алматинской области
Проничев С.Е.         - офицер государственного комитета
Республики Казахстан по охране
государственной границы
Умирзаков П.К.        - первый секретерь Главного договорно-
правового управления Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Фролов Б.В.           - заместитель начальника Управления
договорных и внешних связей
Министерства обороны Республики
Казахстан
2. Поручить рабочей группе, в случае необходимости, дальнейшее ведение переговоров по вопросам взаимного сокращения Вооруженных Сил и укреплению доверия в военной области в районе казахско-китайской границы.
3. Признать утратившим силу абзац второй пункта 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1992 г. N 607 "О переговорах с Китайской Народной Республикой по взаимному сокращению Вооруженных Сил и укреплению доверия в военной области в районе казахско-китайской границы и о переговорах по пограничным вопросам".
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан