Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 қаңтардағы N 31 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 28 маусым N 816. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.02.06. N 170 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының экономикасы салалары қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 қаңтардағы N 31 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 2, 10-бап) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
3-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"материалдық өрiстегi салалар үшiн аталған қаулыны қолданудың Бiрыңғай тарифтiк кестенiң 1-разрядының ставкасы 2-тармақтың үшiншi, төртiншi, бесiншi, алтыншы және жетiншi абзацтарына сәйкес белгiленген деңгейден төмен бекiтiле алмайтындығын қоспағанда, ұсынымдық сипаты бар";
3-тармақтың алтыншы абзацы жетiншi абзац болып саналсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 1996 г. N 31
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 816. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 февраля 1997 г. N 170 ~P970170.
Правительство РеспубликиКазахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:      Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 1996 г. N 31    P960031_   "Об оплате труда работников отраслей экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 2, ст.10) следующее дополнение:       пункт 3 дополнить абзацем шестым следующего содержания:       "для отраслей материальной сферы применение указанного постановления имеет рекомендательный характер, за исключением того, что ставка I разряда Единой тарифной сетки не может утверждаться ниже уровня, установленного в соответствии с абзацами третьим, четвертым, пятым, шестым и седьмым пункта 2";       абзац шестой пункта 3 считать абзацем седьмым.
Премьер-Министр
Республики Казахстан