Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттерден әкелiнетiн өнiмдi кедендiк ресiмдеу кезiнде ставкалардағы айырмашылық бойынша қосылған құнға салық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 7 тамыз N 979. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.07.23. N 988 қаулысымен. ~P010988
Қазақстан Республикасының тауар өндiрушiлерiн Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттерден әкелiнетiн ұқсас арзан өнiм шығарудан қорғау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттерден әкелiнетiн бағалары қосылған құнға салынатын салық ставкасының 20 проценттен төмен мөлшерде қолданылуы арқылы қалыптасқан өнiмге кеден органдары кедендiк ресiмдеу кезiндегi ставкалар айырмашылығы бойынша қосылған құнға жалпы белгiленген тәртiппен салық салынуға мiндеттi.
2. Осы қаулы жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О взимании налога на добавленную стоимость по разнице в ставках при таможенном оформлении продукции, ввозимой из государств-участников Содружества Независимых Государств
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 г. N 979. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 июля 2001 г. N 988 (вступает в силу с 1 июля 2001 г.) ~P010988.
С целью защиты товаропроизводителей Республики Казахстан от аналогичной дешевой продукции, ввозимой из государств-участников Содружества Независимых Государств, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. По продукции, ввозимой из государств-участников Содружества Независимых Государств, цены на которую сформированы с применением ставки налога на добавленную стоимость в размере ниже чем 20 процентов, таможенные органы обязаны взыскивать налог на добавленную стоимость по разнице в ставках при таможенном оформлении в общеустановленном порядке.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан