Қазақстан Республикасының жекелеген министрлiктерi мен ведомстволарының есеп-қаржы қызметтерiн орталықтандыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 12 тамыз N 1000
Республиканың жекелеген министрлiктерi мен ведомстволарының есеп-қаржы қызметтерiн орталықтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары аппаратының санын және оны ұстауға жұмсалатын шығындарды қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы N 1442 P951442_ қаулысымен белгiленген Қазақстан Республикасы ведомстволарының орталық аппараты қызметкерлерiнiң шектi саны 1-қосымшаға сәйкес қысқартылсын.
2. "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары аппаратының санын және оны ұстауға жұмсалатын шығындарды қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы N 1442 қаулысымен белгiленген министрлiктердiң орталық аппараты
қызметкерлерiнiң шектi саны 2-қосымшаға сәйкес көбейтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан
Республикасының жекелеген министрлiктерi мен ведомстволарының шектi
шығыстарына тиiстi өзгертулер енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 12 тамыздағы
N 1000 қаулысына
1 қосымша
Орталық аппарат қызметкерлерiнiң штаттық саны
қысқартылатын Қазақстан Республикасы ведомстволарының
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Ведомстволар                             Адам саны
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгi
жанындағы "Қазақстан" мемлекеттiк
кинокомпаниясы                                       5
Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi -
Ғылым академиясы жанындағы Ұлттық аэроғарыш
агенттiгi                                            2
Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi -
Ғылым академиясы жанындағы Атом энергиясы
жөнiндегi агенттiк                                   1
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
жанындағы Қаржы-валюталық бақылау
комитетi                                             6
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
жанындағы Шетел капиталын пайдалану
жөнiндегi комитет                                    4
Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда
министрлiгi жанындағы Қорғаныс өнеркәсiбi
жөнiндегi комитет                                    2
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 12 тамыздағы
N 1000 қаулысына
2 қосымша
Орталық аппарат қызметкерлерiнiң штаттық саны
көбейтiлетiн Қазақстан Республикасы министрлiктерi
мен мемлекеттiк комитеттерiнiң
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Министрлiктер                             Адам саны
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi         3
Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi -
Ғылым академиясы                                       2
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi            7
Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда
министрлiгi                                            1

О централизации учебно-финансовых служб отдельных министерств и ведомств Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 г. N 1000
В целях централизации учетно-финансовых служб отдельных министерств и ведомств Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Сократить предельную численность работников центрального аппарата ведомств Республики Казахстан, установленную постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442 P951442_ "О сокращении численности аппарата и расходов на содержание центральных исполнительных органов Республики Казахстан", согласно приложению 1.
2. Увеличить предельную численность работников центрального аппарата министерств, установленную постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442 "О сокращении численности аппарата и расходов на содержание центральных исполнительных органов Республики Казахстан", согласно приложению 2.
3. Министерству финансов Республики Казахстан внести соответствующие изменения в предельные расходы отдельных министерств и ведомств Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 г. N 1000
Перечень
ведомств Республики Казахстан, в которых
сокращается штатная численность работников
центрального аппарата
--------------------------------------------------------------------
Ведомство                       !Количество единиц
--------------------------------------------------------------------
Госкинокомпания "Казахстан" при Министерстве
культуры Республики Казахстан                        5
Национальное аэрокосмическое агентство
при Министерстве науки-Академии наук
Республики Казахстан                                 2
Агентство по атомной энергии при
Министерстве науки-Академии Наук
Республики Казахстан                                 1
Комитет финансово-валютного контроля
при Министерстве финансов Республики
Казахстан                                            6
Комитет по использованию иностранного
капитала при Министерстве финансов
Республики Казахстан                                 4
Комитет по оборонной промышленности
при Министерстве промышленности и
торговли Республики Казахстан                        2
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 г. N 1000
Перечень
министерств Республики Казахстан, в которых увеличивается
численность работников центрального аппарата
--------------------------------------------------------------------
Министерство              !  Количество единиц
--------------------------------------------------------------------
Министерство культуры Республики Казахстан          3
Министерство науки-Академия наук
Республики Казахстан                                2
Министерство финансов Республики
Казахстан                                           7
Министерство промышленности и торговли
Республики Казахстан                                1