Ақмола қаласындағы құрылыс объектiлерiн қаржыландыру мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 16 тамыз N 1024
Ақмола қаласында жаңа астана құрылысының объектiлерi бойынша бiрiңғай мердiгердiң айқындалуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының Президентi Iс Басқармасының Ақмола қаласындағы объектiлердiң қайта жаңартылуы мен құрылысы аяқталғанға дейiн республикалық бюджеттен тыс "Жаңа астана" қорының қаражаттарына иелiк ету құқығын өзiне беру туралы ұсынысы
қабылдансын.
2. Аталған қаражатты нысаналы пайдалануға бақылау жасау Қордың
Байқаушы кеңесi мен Қазақстан Республикасының Жоғары және орталық
мемлекеттiк органдарды Ақмола қаласына көшiру жөнiндегi мемлекеттiк
комиссиясына жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы финансирования строительства объектов в городе Акмоле
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1996 г. N 1024
В связи с определением единого подрядчика по объектам строительства новой столицы в городе Акмоле Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Управления Делами Президента Республики Казахстан о передаче ему права распоряжения средствами республиканского внебюджетного фонда "Новая столица" до окончания реконструкции и строительства объектов в городе Акмоле.
2. Контроль за целевым использованием указанных средств возложить на Наблюдательный совет Фонда и Государственную комиссию Республики Казахстан по передислокации высших и центральных государственных органов в город Акмолу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан