Бюджеттiк борыштар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 4 қыркүйектегi N 1086
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң ГМ-172/6 мекемесi мен Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерi N 6656 әскери бөлiмiнiң пайдаланған энергия ресурстары үшiн жинақталып қалған берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Батыс Қазақстан темiр жолы басқармасының (Ақтөбе қаласы) республика бюджетi алдындағы заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы бойынша 31 (отыз бiр) млн. теңге сомасын Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң ГМ-172/6 мекемесiне қосымша абонентi ретiнде энергия ресурстары үшiн берешегi бар Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерi N 6656 әскери бөлiмiн қаржыландыру есебiне бiр жолғы есептеу жүргiзсiн.
2. Қаулының 1-тармағында айқындалған сомадағы аталған есептеу жүргiзу мыналардың есебiне есептелсiн:
Батыс Қазақстан темiр жолы басқармасы (Ақтөбе қаласы) "АКӨБ" (Ақтау қаласы) акционерлiк қоғамының кредиторлық берешегiн өтесiн;
"АКӨБ" (Ақтау қаласы) акционерлiк қоғамы Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi ГМ-172/6 мекемесiнiң кредиторлық берешегiн өтесiн;
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң ГМ-172/6 мекемесi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерi N 6656 әскери бөлiмiне қосымша абонентiнiң кредиторлық берешегiн өтесiн.
3. Берешектi есептеудi аталған соманы 1996 жылғы 1 тамыздағы жағдай бойынша республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1996 г. N 1086
В целях сокращения образовавшейся задолженности учреждения ГМ-172/6 Министерства внутренних дел Республики Казахстан и войсковой части N 6656 Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан за потребленные энергоресурсы Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести разовый зачет эадолженности Управления Западно-Казахстанской железной дороги (г. Актюбинск) по подоходному налогу с юридических лиц перед республиканским бюджетом в сумме 31 (тридцать один) млн. тенге в счет финансирования войсковой части N 6656 Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан, имеющей задолженность за энергоресурсы в качестве субабонента учреждения ГМ-172/6 Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. В счет проведения указанного зачета в сумме, определенной пунктом 1 постановления:
Управлению Западно-Казахстанской железной дороги (г.Актюбинск) произвести погашение кредиторской задолженности акционерного общества "АКПО" (г.Актау);
акционерному обществу "АКПО" (г.Актау) произвести погашение кредиторской задолженности учреждения ГМ-172/6 Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
учреждению ГМ-172/6 Министерства внутренних дел Республики Казахстан произвести погашение кредиторской задолженности субабонента войсковой части N 6656 Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Зачет задолженности произвести с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета по состоянию на 1 августа 1996 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан