Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 23 қыркүйек N 1157
Жылу энергетикалық кешенiнiң жұмысын тұрақтандыру және тұтынылған электр және жылу энергиясы үшiн бюджеттiк ұйымдардың пайда болған борыштарын қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Семей көмiрлерi" акционерлiк қоғамының республикалық бюджеттiң алдындағы 50 (елу) миллион теңге сомадағы берешегiне заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы бойынша есептеу жүргiзсiн.
Аталған соманы "Алтайэнерго" акционерлiк қоғамынан алынған электр энергиясы үшiн берешегiн өтеуге Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiн қаржыландыру есебiне арнап есептесiн.
2. "Алтайэнерго" акционерлiк қоғамының, оның электр станцияларына "Семей көмiрлерi" акционерлiк қоғамы келiсiлген кестелер мен бағалар бойынша, республикалық бюджетке есептелген төлемдердiң есебiне көмiр беруi туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының iшкi iстер министрлiгi аталған
есептi жүргiзу есебiне Iшкi әскерлер әскери бөлiмшелерiнiң, оларға
қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерi 50 (елу) миллион теңге сомасында
ұсынған коммуналдық қызметтер мен тамақ өнiмдерi үшiн кредиттiк
берешектерiне өтем жүргiзсiн.
4. Берешектердi есептеу аталған сомалардың 1996 жылға арналған
республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетiлуi
арқылы жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1996 г. N 1157
В целях стабилизации работы топливно-энергетического комплекса и сокращения образовавшейся задолженности бюджетных организаций за потребленную электрическую и тепловую энергию Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести зачет задолженности акционерного общества "Семей комiрлерi" перед республиканским бюджетом на сумму 50 (пятьдесят) млн.тенге по подоходному налогу с юридических лиц.
Зачесть указанную сумму в счет финансирования учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан на погашение задолженности за электрическую энергию, полученную от акционерного общества "Алтайэнерго".
2. Согласиться с предложением акционерного общества "Алтайэнерго" о поставке угля его электростанциям акционерным обществом "Семей комiрлерi" в счет засчитываемых платежей в республиканский бюджет по согласованному графику и ценам.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в счет проведения указанного зачета произвести погашение кредиторской задолженности войсковых частей Внутренних войск за предоставленные им учреждениями уголовно-исполнительной системы коммунальные услуги и продукты питания в сумме 50 (пятьдесят) млн.тенге.
4. Зачет задолженности произвести с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях республиканской бюджета на 1996 год.
Премьер-Министр
Республики Казахстан