"МИР" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 25 қыркүйек N 1170. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.10.13. N 1438 қаулысымен. ~P971438
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 4 қыркүйектегi N 2452 U952452_ Жарлығымен бекiтiлген "МИР" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының қызметiн кедергiсiз және тәуелсiз жүзеге асырудың халықаралық-құқықтық кепiлдiктерi туралы 1993 жылғы 24 желтоқсандағы Келiсiмнiң шарттарын орындау және "МИР" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасының атқарушы өкiмет органдарымен салық салу жөнiндегi өзара қарым-қатынастарын реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының аумағында "МИР" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының қызметiн кедергiсiз және тәуелсiз жүзеге асырудың халықаралық-құқықтық кепiлдiктерi туралы Келiсiмнiң 2-бабының 1-тармағына және 6-бабының 1-тармағына сәйкес "МИР" мемлекетаралық телерадиокомпаниясы және оның мүлкi тiкелей салықтардың (сондай-ақ акциздер мен қосылған құнға салынатын салықтар) және Келiсiм бекiтiлген сәттен бастап коммуналдық және оларға көрсетiлетiн басқа да сол сияқты қызметтердi қоспағанда, төлемдердiң барлық түрлерiнен босатылды деп саналсын.
2. Қазақстан Республикасының Кеден комитетi "МИР" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының кеден алымдарынан босатылмайтынын және спирт, шарап-арақ бұйымдарының, сыра, темекi бұйымдары мен компанияның жарғылық мақсаттарында пайдалану үшiн арналмаған басқа да акцизделетiн тауарларды әкелу және әкету кезiнде шектеулер қоюды ескерсiн.
3. "МИР" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасының атқарушы өкiмет органдарымен арасындағы тараптардың өзара қарым-қатынастары Қазақстан Республикасының аумағында "МИР" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының қызметiн кедергiсiз және тәуелсiз жүзеге асырудың халықаралық-құқықтық кепiлдiктерi туралы Келiсiмде көзделген шарттармен реттеледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы Межгосударственной телерадиокомпании "МИР"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 1996 г. N 1170. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 октября 1997 г. N 1438 ~P971438.
В целях исполнения условий Соглашения о международно-правовых гарантиях беспрепятственного и независимого осуществления деятельности Межгосударственной телерадиокомпании "МИР" от 24 декабря 1993 года, ратифицированного Указом Президента Республики Казахстан от 4 сентября 1995 г. N 2452 U952452_ и урегулирования взаимных отношений Межгосударственной телерадиокомпании "МИР" с исполнительными органами Республики Казахстан по вопросам налогообложения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Считать, что в соответствии с пунктом 1 статьи 2 и пунктом 1 статьи 6 Соглашения о международно-правовых гарантиях беспрепятственного и независимого осуществления деятельности Межгосударственная телерадиокомпания "МИР" на территории Республики Казахстан, Межгосударственная телерадиокомпания "МИР" и ее имущество освобождены от всех видов прямых налогов (а также акцизов и налога на добавленную стоимость) и платежей, за исключением коммунальных и других подобных им услуг, с момента ратификации Соглашения. 06_02_06
2. Таможенному комитету Республики Казахстан учесть, что Межгосударственная телерадиокомпания "МИР" не освобождается от таможенных сборов и ограничений при ввозе и вывозе спирта, вино-водочных изделий, пива, табачных изделий и других подакцизных товаров, не предназначенных для использования в уставных целях компании.
3. Взаимоотношения сторон между Межгосударственной телерадиокомпанией "МИР" с исполнительными органами Республики Казахстан регулируются условиями, предусмотренными Соглашением о международно-правовых гарантиях беспрепятственного и независимого осуществления деятельности Межгосударственной телерадиокомпании "МИР" на территории Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан