Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 маусымдағы N 813 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 26 қыркүйек N 1177. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн құрылымдық қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 маусымдағы N 813  P950813_  қаулысының 9-тармағын қолданылып жүрген заңдарға сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн құрылымдық қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 маусымдағы N 813 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 20, 234-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерту енгiзiлсiн:
9-тармақ мынадай мазмұндағы төртiншi абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi және оның аумақтық органдары өзiнiң құзыретi шегiнде Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiне, Бас прокуратурасына, Әдiлет министрлiгiне және олардың жергiлiктi жерлердегi органдарына, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi мен Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң қозғалған қылмыстық iстер жөнiнде сұрау салуы бойынша статистикалық және талдау ақпараттарын тегiн бередi";
8, 9, 11-тармақтар 1, 2, 3-тармақтар болып саналсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения и изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июня 1995 г. N 813
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 1996 г. N 1177. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 1996 г. N 1177 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
С целью приведения в соответствие с действующим законодательством пункта 9 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июня 1995 г. N 813 "О структурной перестройке Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июня 1995 г. N 813  P950813_  "О структурной перестройке Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 20, ст. 234) следующие дополнение и изменение:
пункт 9 дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"Государственный комитет Республики Казахстан по статистике и анализу и его территориальные органы в пределах своей компетенции предоставляют безвозмездно статистическую и аналитическую информацию Комитету национальной безопасности, Генеральной Прокуратуре, Министерству юстиции Республики Казахстан и их органам на местах, а также по запросам Министерства внутренних дел и Государственного следственного комитета Республики Казахстан по возбужденным уголовным делам";
пункты 8, 9, 11 считать пунктами 1, 2, 3.
Премьер-Министр
Республики Казахстан