Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 ақпандағы N 166 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 30 қыркүйек N 1195
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Қазынашылық пен оның аумақтық органдарының жұмысын қалпына келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"1996 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген шығыстарды қаржыландыру Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 ақпандағы N 166 P960166_ қаулысымен бекiтiлген 1996 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген шығыстарды қаржыландыру Ережесiне мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
екiншi абзацтағы "айына екi рет (2 және 17 күндерi)" деген
сөздер "айына бiр рет (айдың 2-күнiнен кейiн)" деген сөздермен
ауыстырылсын;
бесiншi абзац мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Кредиттер ашуды қазынашылық шешiмдермен белгiленген лимиттер
шегiнде және республикалық бюджеттiң кiрiс бөлiгiне Қазақстан
Республикасының Ұлттық Банкiмен келiсiлген болжамдық (күтiлетiн)
қаражат түсiмiнiң негiзiнде Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi жүзеге асырады".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1996 г. N 166
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1996 г. N 1195
В целях нормализации работы Казначейства при Министерстве финансов Республики Казахстан и его территориальных органов Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в Правила финансирования расходов, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1996 г. N 166 P960166_ "Об утверждении Правил финансирования расходов, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год", следующие изменения:
в абзаце втором слова "два раза в месяц (2 и 17 числа)" заменить словами "один раз в месяц (после 2-го числа)";
абзац пятый изложить в новой редакции:
"Открытие кредитов осуществляется Министерством финансов Республики Казахстан в пределах лимитов, установленных казначейскими разрешениями, и на основании прогнозных (ожидаемых) поступлений средств в доходную часть республиканского бюджета, согласованных с Национальным Банком Республики Казахстан.".
Премьер-Министр
Республики Казахстан