Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк салық комитетiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 14 қазан N 1258. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851 қаулысымен. ~P970851
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi туралы"
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 14 қыркүйектегi
N 3113
U963113_
Жарлығын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан
Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң таратылған Бас салық
инспекциясының, сонымен қатар Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң шарттық мiндеттемелерi бойынша құқықтық мұрагерi
болып есептелсiн.
2.
<*>
3.
<*>
4.
<*>
5.
<*>
Ескерту. 2-5 тармақтар күшiн жойған - ҚРҮ-нiң 1996.12.27.
N 1652 қаулысымен.
P961652_
6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiне белгiленген тәртiпте бөлу балансына сәйкес негiзгi құрал-жабдықтарды, оның iшiнде 6 жеңiл автомобильдердi, кеңсе-шаруашылық мүлiктерiн, мүккәммалды, құралдарды және басқа тауар-материалдық игiлiктердi берсiн;
1997 жылға арналған және келесi жылдарға арналған республикалық бюджеттi жасау кезiнде салық қызметiнiң материалдық-техникалық базасын жақсартуға қаражат бөлудi көздесiн.
7. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiне 1996 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жүйесiн ұстауға көзделген қаржы есебiнен салық қызметi үшiн 556017 мың теңге, одан 226646 мың теңге еңбекақы қорына, оның iшiнде жергiлiктi салық органдары үшiн тиiсiнше 522061 және 219035 мың теңге 1996 жылдың аяғына дейiн бөлiнсiн.
8. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiнiң орталық аппараты үшiн қызмет алаңын бөлудi 1996 жылғы 21 қазанға дейiн қамтамасыз етсiн.
9. "Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясы Қазақстан Республикасы Мемлекеттiң салық комитетiнiң тапсырысы бойынша телекс, телетайп және телефон байланысы құралдарын құруды қамтамасыз етсiн.
10. Қазақстан Республикасының министрлiктерi, мемлекеттiк комитеттерi және басқа орталық атқарушы органдары қабылдаған нормативтiк құқықтық актiлерiн мiндеттi тәртiпте Мемлекеттiк салық комитетiне қызмет бабында пайдалану үшiн жiберiп отырсын.

Отдельные вопросы Государственного налогового комитета Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1996 г. N 1258. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 ~P970851.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 14 сентября 1996 г. N 3113 U963113_ "О Государственном налоговом комитете Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Считать Государственный налоговый комитет Республики Казахстан правопреемником упраздняемой Главной налоговой инспекции Министерства финансов Республики Казахстан, в том числе по заключенным договорным обязательствам Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Пункт 2 утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1652. P961652_
3. Пункт 3 утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1652. P961652_
4. Пункт 4 утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1652. P961652_
5. Пункт 5 утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1652. P961652_
6. Министерству финансов Республики Казахстан:
передать Государственному налоговому комитету Республики Казахстан в установленном порядке согласно разделительному балансу основные средства, в том числе 6 легковых автомобилей, канцелярско-хозяйственное имущество, инвентарь, оборудование и другие товарно-материальные ценности;
предусмотреть при составлении республиканского бюджета на 1997 год и на последующие годы выделение средств на улучшение материально-технической базы налоговой службы.
7. Выделить Государственному налоговому комитету Республики Казахстан до конца 1996 года за счет ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на содержание системы Министерства финансов Республики Казахстан для налоговой службы, 556017 тыс.тенге, из них фонд оплаты труда 226646 тыс.тенге, в том числе для местных налоговых органов соответственно 522061 и 219035 тыс.тенге.
8. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом обеспечить до 21 октября 1996 года выделение для центрального аппарата Государственного налогового комитета Республики Казахстан служебной площади.
9. Национальной акционерной компании "Казахтелеком" обеспечить по заявкам Государственного налогового комитета Республики Казахстан установку телексов, телетайпов и средств телефонной связи.
10. Министерствам, государственным комитетам и иным центральным исполнительным органам Республики Казахстан в обязательном порядке направлять принимаемые нормативные правовые акты Государственному налоговому комитету Республики Казахстан для служебного пользования.

11. Облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерi, облыстар мен Алматы
қаласының мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi комитеттерi салық
органдарын қажеттi әкiмшiлiк үйлермен қамтамасыз етiп, оларды
орналастыруды жақсарту мүмкiндiгiн қарастырсын.
12.
<*>
ЕСКЕРТУ. 112-тармақ күшiн жойған - ҚРҮ-нiң 1996.11.21.
N 1425 қаулысымен.
P961425_
13. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Салық
комитетiмен бiрлесiп Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын
қабылданған шешiмдерiн осы қаулыға сәйкес келтiру туралы бiр ай
мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныс енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 14 қазандағы
N 1258
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк салық комитетi
орталық аппаратының құрылымы
Басшылық
Салық полициясы бас басқармасы
Ұйымдастыру-әдiстемелiк бас басқармасы
Аппарат жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi бас басқарма
Заңды тұлғалардың табысына салық салу басқармасы
Жеке тұлғалардың табысына салық салу басқармасы
Жанама салықтарға әкiмшiлiк ету басқармасы
Жер қойнауын пайдаланушыларға және инвестициялық
контрактiлерге салық салу басқармасы
Жергiлiктi салықтарға және салықтық емес төлемдерге әкiмшiлiк
ету басқармасы
Салық органдарын құқықтық қамтамасыз ету және салық заңдарын
насихаттау бағдарламасы
Кадр басқармасы
Салық органдарын компьютерлендiру басқармасы
Салық түсiмдерiн есепке алу және ағымдық талдау бөлiмi
Халықаралық салық келiсiмдерi бөлiмi

11. Акимам областей и г. Алматы, комитетам по управлению государственным имуществом областей и г. Алматы рассмотреть возможность улучшения размещения налоговых органов, обеспечив их необходимыми административными зданиями.
12. (Пункт 12 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21 ноября 1996 г. N 1425 P961425_ )
13. Министерству юстиции совместно с Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан внести в месячный срок в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1996 г. N 1258
Структура
центрального аппарата Государственного
налогового комитета Республики Казахстан
Руководство
Главное управление налоговой полиции
Главное организационно-методическое управление
Главное управление по организации работы аппарата
Управление налогообложения доходов юридических лиц
Управление налогообложения доходов физических лиц
Управление администрирования косвенных налогов
Управление налогообложения недропользователей и
инвестиционных контрактов
Управление администрирования местных налогов и
неналоговых платежей
Управление правового обеспечения налоговых органов и
пропаганды налогового законодательства
Управление кадров
Управление компьютеризации налоговых органов
Отдел учета налоговых поступлений и текущего анализа
Отдел международных налоговых соглашений