"Борлы" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiнiң бiр бөлiгiн сату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 қараша N 1370
1996-1998 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында мемлекеттiк меншiктi жекешелендiру мен қайта құрылымдау бағдарламасына сәйкес және инвестицияларды тарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi қолданылып жүрген заңдарға сәйкес "Борлы" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiнiң 60 процентiн тендерде сату үшiн Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне берсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк
комитетi тендер шарттарында бюджет алдындағы берешектi, тонна көмiрге
роялтидi және инвестицияларды өтеудi ескерiп, белгiленген заң
тәртiбiмен "Борлы" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк
пакетiнiң 60 процентiн сатуды жүзеге асырсын.
Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары Д.Т. Дүйсеновке жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О продаже части государственного пакета акций акционерного общества "Борлы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1996 г. N 1370
В соответствии с Программой приватизации и реструктуризации государственной собственности в Республике Казахстан на 1996-1998 годы и в целях привлечения инвестиций Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в соответствии с действующим законодательством передать 60 процентов государственного пакета акций акционерного общества "Борлы" Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации для реализации на тендере.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации в установленном законодательством порядке осуществить продажу 60 процентов государственного пакета акций акционерного общества "Борлы", предусмотрев в условиях тендера погашение задолженности перед бюджетом, роялти за тонну угля и инвестиции.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Дуйсенова Д.Т.
Премьер-Министр
Республики Казахстан