Бюджеттiк борыштар жөнiнде есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 3 желтоқсан N 1473
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекара күзетi жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң алынған материалдық құндылықтар үшiн жинақталып қалған берешектерiн өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiмен бiрлесiп салық төлемдерi бойынша республикалық бюджетке жалпы сомасы 40 (қырық) млн. теңге, оның iшiнде қосылған құнға салынатын салық бойынша 30 (отыз) млн. теңге, заңды тұлғалардан алынатын салық бойынша 10 (он) млн. теңге есептемеге қабылданған "Бент" акционерлiк қоғамының берешегiне есептеме жүргiзсiн:
аталған соманы алынған материалдық құндылықтар үшiн "Бент"
акционерлiк қоғамына берешегiн өтеу үшiн Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк шекара күзетi жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн
қаржыландыру шотына есептесiн.
2. Берешектердi есептеу 1996 жылғы 1 желтоқсандағы жағдай
бойынша республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде
көрсете отырып жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1996 г. N 1473
В целях погашения образовавшейся задолженности Государственного комитета Республики Казахстан по охране государственной границы за полученные материальные ценности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
совместно с Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан произвести погашение задолженности акционерного общества "Бент", принимаемой в зачет, по налоговым платежам в республиканский бюджет, на общую сумму 40 (сорок) млн. тенге, в том числе по налогу на добавленную стоимость 30 (тридцать) млн. тенге, по подоходному налогу с юридических лиц 10 (десять) млн. тенге;
зачесть указанную сумму в счет финансирования Государственного
комитета Республики Казахстан по охране государственной границы на
погашение задолженности акционерному обществу "Бент" за полученные
материальные ценности.
2. Зачет задолженности произвести с отражением указанной суммы в
доходной и расходной частях республиканского бюджета по состоянию на 1
декабря 1996 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан