Өнеркәсiптiк мал шаруашылығы мен құс шаруашылығы тұрақтандыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 5 желтоқсан N 1488
Мал шаруашылығы кешендерi мен құс фабрикаларының жұмысын тұрақтандыру, инвестицияларды тарту жолымен оларды экономикалық сауықтыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi бiр ай мерзiмде мүлкiнiң тозу дәрежесi 50 проценттен асатын өнеркәсiптiк мал шаруашылығы мен құс шаруашылығы объектiлерiнiң тiзбесiн айқындасын және оны Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне тапсырсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жоғарыда аталған объектiлердi (мемлекеттiк мүлiк немесе мемлекеттiк акциялар пакетi) заңды және жеке тұлғаларға өндiрiстi инвестициялау, кредиторлық берешектi өтеу және өндiрiлетiн өнiм көлемiн қалпына келтiру мен жобалық қуатқа дейiн тұрақтандыруға қол жеткiзу шартымен қайтарымсыз беруге белгiленген тәртiппен шарт жасассын.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi осы қаулының орындалуы туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiне 1-қаңтарға дейiн хабарласын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О мерах по стабилизации промышленного животноводства и птицеводства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1996 г. N 1488
В целях стабилизации работы животноводческих комплексов и птицефабрик, их экономического оздоровления путем привлечения инвестиций Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в месячный срок определить перечень объектов промышленного животноводства и птицеводства, степень износа имущества которых превышает 50 процентов, и представить его Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в установленном порядке заключить договоры по безвозмездной передаче вышеуказанных объектов (государственного имущества или государственных пакетов акций) юридическим и физическим лицам на условиях инвестирования производства, погашения кредиторской задолженности, восстановления и достижения устойчивых объемов производимой продукции до проектных мощностей.
3. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан информировать о выполнении настоящего постановления ежегодно к 1 января Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан