Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 желтоқсандағы N 1483 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 14 желтоқсан N 1542. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.01.31. N 130 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Южнефтегаз" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн сату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 желтоқсандағы N 1483 P961483_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Ашық тендер нәтижесiне және "Харрикейн Құмкөл Лимитед" компаниясы акцияларының мемлекеттiк пакетiн сату шартына сәйкес Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi "Южнефтегаз" акционерлiк қоғамына аталған акционерлiк қоғамның акциялардың мемлекеттiк пакетiн сату шартына қол қою сәтiнде бiрлескен кәсiпорындарда лицензиялар бойынша, ол қайтарып алынған жағдайда, қолданылып жүрген заңдарға сәйкес жер қойнауын пайдалану құқығын берудi қамтамасыз етсiн".
2. "Южнефтегаз" АҚ жер қойнауын пайдалануға берiлген N 236 Д лицензиясы қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1996 г. N 1483
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1996 г. N 1542. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 января 1997 г. N 130 ~P970130.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1996 г. N 1483 P961483_ "О продаже государственного пакета акций акционерного общества "Южнефтегаз" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. В соответствии с результатами открытого тендера и договором продажи государственного пакета акций компании "Харрикейн Кумколь Лимитед" Министерству геологии и охраны недр Республики Казахстан обеспечить в соответствии с действующим законодательством передачу прав недропользования акционерному обществу "Южнефтегаз" по лицензиям, находившимся на момент подписания договора продажи государственного пакета акций у совместных предприятий с участием указанного акционерного общества, в случае их отзыва".
2. Лицензию на недропользование N 236 Д, выданную акционерному обществу "Южнефтегаз", отозвать.
Премьер-Министр
Республики Казахстан