Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 желтоқсан N 1548. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851 қаулысымен. ~P970851
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 32 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетiне төрағаның 1 орынбасарын, сондай-ақ саны 7 адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және
сертификаттау жөнiндегi орталық аппараты үшiн 2 қызметтiк жеңiл
автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және
сертификаттау жөнiндегi комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1795
қаулысы:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1795 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 тамыздағы N 973 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы
18 желтоқсандағы
N 1548 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология
және сертификаттау жөнiндегi комитетi орталық
аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Стандарттау, сертификаттау және заңдық метрология
басқармасы
Стандарттауды және лицензиялауды мемлекеттiк қадағалау
басқармасы
Қаржы-экономикалық талдау, есеп және ұйымдастыру-кадр
жұмысы басқармасы

О структуре центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1548. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 ~P970851.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 32 единиц.
2. Разрешить Комитету по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан иметь одного заместителя Председателя, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1795 "О структуре центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 1996 г. N 973 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1795".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1548
С Т Р У К Т У Р А
центрального аппарата Комитета по стандартизации,
метрологии и сертификации Республики Казахстан
Руководство
Управление стандартизации, сертификации и законодательной
метрологии
Управление государственного надзора за стандартами и
лицензирования
Управление финансово-экономического анализа, учета и
организационно-кадровой работы