Қазақстан Республикасының Кеден комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 желтоқсан N 1551. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.05. N 786 қаулысымен. ~P970786
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Кеден комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппарат қызметкерлерiнiң шектi санының негiзiнде 200 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кеден комитетiне төрағаның 4 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ 9 адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Кеден комитетi орталық аппараты үшiн 9 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. Автомобиль лимитi 4 автомобильге көбейтiлдi Қазақстан
Республикасының Кеден комитетi жанындағы Ресей
Федерациясының Мемлекеттiк Кеден комитетi өкiлдiгiнiң
қызметкерлерiне шарт негiзiнде ақылы қызмет көрсету
үшiн - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1654 қаулысымен. P961654_
4. "Қазақстан Республикасының Кеден комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1797 P951797_ қаулысының:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1797 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 ақпандағы N 175 P960175_ қаулысының:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1797 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 мамырдағы N 661 қаулысының;
"Қазақстан Республикасының Кеден комитетiне қызметтiк жеңiл
автомобильдер лимитiн көбейту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 шiлдедегi N 842
P960842_
қаулысының күшi жойылған
болып танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1551 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Кеден комитетi орталық
аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Кеден кiрiстерi басқармасы
Қаржыландыру басқармасы
Кеден бақылауын ұйымдастыру басқармасы
Күрделi құрылыс және материалдық-техникалық қамтамасыз ету
басқармасы
Контрабандамен және кеден ережелерiн бұзушылықтармен күрес
жөнiндегi бас басқарма
Құқық басқармасы
Жедел-талдама басқармасы
Автоматтандыру және кеден статистикасы басқармасы
Кеден күзетi және режим басқармасы
Сыртқы байланысты басқармасы
Жеке өз қауiпсiздiгi басқармасы
Кадр басқармасы
Аппарат жұмысын ұйымдастыру басқармасы
Ақпаратты қорғау бөлiмi
Баспасөз орталығы
Ресей Федерациясы Мемлекеттiк кеден комитетiнiң жанындағы
Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң Өкiлдiгi

О структуре центрального аппарата Таможенного комитета Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1551. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 мая 1997 г. N 786 ~P970786.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Таможенного комитета Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 200 единиц.
2. Разрешить Таможенному комитету Республики Казахстан иметь 4 заместителей Председателя, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 9 человек.
3. Установить для центрального аппарата Таможенного комитета Республики казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 5 единиц. <*>
Сноска. См. постановление Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1654 P961654_ .
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1797 "О структуре центрального аппарата Таможенного комитета Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 1996 г. N 175 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1797";
постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1996 г. N 661 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1797";
постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 1996 г. N 842 "Об увеличении лимита служебных легковых автомобилей Таможенному комитету Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 1551
Структура
центрального аппарата Таможенного комитета
Республики Казахстан
Руководство
Управление таможенных доходов
Управление финансирования
Управление организации таможенного контроля
Управление капитального строительства и
материально-технического обеспечения
Главное управление по борьбе с контрабандой и
нарушениями таможенных правил
Правовое управление
Оперативно-аналитическое управление
Управление автоматизации и таможенной статистики
Управление таможенной охраны и режима
Управление внешних связей
Управление собственной безопасности
Управление кадров
Управление организации работы аппарата
Отдел защиты информации
Пресс-центр
Представительство Таможенного комитета Республики Казахстан
при Государственном таможенном комитете Российской Федерации