Мемлекеттiк жер ресурстары және жерге орналастыру ғылыми-өндiрiстiк орталығының еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 30 желтоқсандағы N 1682
"Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2235 Заң күшi бар  Жарлығына  сәйкес (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң ведомостары, 1995 ж., N 9-10, 66-бап) Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң Мемлекеттiк жер ресурстары және жерге орналастыру ғылыми-өндiрiстiк орталығына "Жерге орналастыру жөнiндегi Қазақ мемлекеттiк жобалау институтын Жер ресурстары және жерге орналастыру мемлекеттiк ғылыми-өндiрiстiк орталығы етiп қайта құру туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 ақпандағы N 230  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 12, 112-бап) қосымшаға сәйкес өндiрiстiк бөлiмшелердiң негiзiнде еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындар құруға рұқсат етiлсiн және екi ай мерзiм iшiнде белгiленген тәртiппен олардың жарғыларын бекiтсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi белгiленген тәртiппен мемлекеттiк жер ресурстары және жерге орналастыру ғылыми-өндiрiстiк орталығының (МемжерҒӨБ) жарғысын Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес келтiрсiн.
3. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О дочерних государственных предприятиях Государственного научно-производственного центра земельных ресурсов и землеустройства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1996 г. N 1682
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 г. N 2335 Z952335_  "О государственном предприятии" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 9-10, ст. 66) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Государственному научно-производственному центру земельных ресурсов и землеустройства Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству создать дочерние государственные предприятия на базе производственных подразделений согласно приложению к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 февраля 1994 г. P940230_  N 230 "О преобразовании Казахского государственного проектного института по землеустройству в Государственной научно-производственный центр земельных ресурсов и землеустройства" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 12, ст. 112) и в двухмесячный срок утвердить их уставы в установленном порядке.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству в установленном порядке привести устав Государственного научно-производственного центра земельных ресурсов и землеустройства (ГосНПЦзем) в соответствие с законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан