Акцизделетiн тауарларды жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен мiндеттi түрде таңбалауды енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсан N 1749. Күші жойылды - ҚРҮ-нің 1999.04.19. N 431 қаулысымен. ~P990431
Акциздердiң толық алымын қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасының аумағына акцизделетiн тауарлардың кейбiр түрлерiн заңсыз әкелуге, өндiруге және сатуға жол бермеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Акцизделетiн тауарларды жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен:
1997 жылдың 10 қаңтарынан бастап - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi бекiткен тәртiппен, 1-қосымшаға сәйкес акцизделетiн тауарларды;
1997 жылдың 1 шiлдесiнен бастап - 1 қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасында өндiрiлген темекi өнiмдерiн;
1997 жылдың 1 сәуiрiнен бастап - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi Кеден комитетiмен бiрлесiп бекiткен тәртiппен, 2-қосымшаға сәйкес акцизделетiн тауарларды мiндеттi түрде таңбалау енгiзiлсiн.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 3-абзацы өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.02.26.
N 273 қаулысымен. P970273_
2. 1995-1996 жылдардағы үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен таңбаланған отандық және импорттық өндiрiстiң акцизделетiн тауарларын;
1997 жылдың 10 қаңтарынан бастап - 1-қосымшаға сәйкес акцизделетiн тауарларды;
1997 жылдың 1 қазаннан бастап - 1-қосымшаға сәйкес темекi өнiмдерiн және - 2-қосымшаға сәйкес акцизделетiн тауарларды.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың 3-абзацы жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң
1997.02.26. N 273 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың 3 абзацы қайтадан жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң
1997.07.24. N 1167 қаулысымен. P971167_
3. Көрсетiлген тауарларды отандық өндiрушiлер мен импорттаушылар акцизделетiн тауарларды таңбалау үшiн жауапты болып табылады деп белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң Банкнот фабрикасы отандық және импорттық акцизделетiн тауарларға арналған акциздiк алым маркаларын дайындаушы - кәсiпорын болып табылады деп белгiленсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi мен мемлекеттiк кеден комитетi:
бұл жағдайда алкоголь өнiмдерi үшiн иридисценттi қағаздарды қолдану және сериялары мен жетi орынды реттiк номердi мiндеттi түрде кiргiзу арқылы маркалар дайындауды көздей отырып, Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң Банкнот фабрикасымен отандық және импортталатын акцизделетiн тауарларды таңбалауға арналған жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларын дайындауға шарт жасассын. Акциз ставкаларындағы елеулi айырмашылықты ескере отырып, шараптар мен күшейтiлген сусындарға арналған жеке акциздiк таңбалар жасау көзделсiн;
жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларын әзiрлегенi үшiн Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнiң Банкнот фабрикасымен есеп айырысу: отандық акцизделетiн тауарлар үшiн - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк салық комитетiнiң арнаулы шотына акциз маркаларын сатудан түсетiн қаражат есебiнен; импортталатын акцизделетiн тауарлар үшiн - импорттаушылардың қаражатының есебiнен жүргiзiлсiн;
одан әрi бақылауды қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден комитетi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiне нөмiрлерi мен нақты импорттаушыларды көрсете отырып сатылған акциз маркаларының /оның iшiнде 1995-1996 жылдарғы үлгiлерi/ саны туралы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiне ай сайын мәлiмет тапсырып отырсын;
бiр апта мерзiм iшiнде 1995-1996 жылдардағы үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен таңбаланған және акцизделетiн тауарларды өндiрудi, әкелудi және сатуды жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларда қалған отандық және импортталатын акцизделетiн тауарларға түгендеу жүргiзудiң тәртiбiн әзiрлесiн және оны бекiтсiн;
тауар өндiретiн тұлғалар мен импорттаушылардан импортталатын акцизделетiн тауарлар жөнiндегi контрактiлерге мiндеттi түрде есеп жүргiзе отырып, жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркасын алуға тапсырыс (оның iшiнде түгендеу жүргiзу үшiн қажет) жинауды қамтамасыз ететiн болсын.
ЕСКЕРТУ. 5-тармаққа өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.02.26.
N 273 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 5-тармақтың 2 абзацы сөйлеммен толықтырылды - ҚРҮ-нiң
1997.07.24. N 1167 қаулысымен. P971167_

О введении обязательной маркировки подакцизных товаров марками акцизного сбора нового образца
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1749. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 апреля 1999 г. N 431 ~P990431.
В целях обеспечения полноты сбора акцизов и предотвращения нелегального ввоза, производства и реализации на территории Республики Казахстан некоторых видов подакцизных товаров Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести обязательную маркировку подакцизных товаров марками акцизного сбора нового образца:
с 10 января 1997 года - подакцизных товаров согласно приложению 1 в порядке, утверждаемом Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан;
с 1 июля 1997 года - табачных изделий, произведенных в Республике Казахстан, согласно приложению 1;
с 1 апреля 1997 года - подакцизных товаров согласно приложению 2 в порядке, утверждаемом Государственным налоговым комитетом совместно с Таможенным комитетом Республики Казахстан.
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 февраля 1997 г. N 273 P970273_ .
2. Запретить реализацию подакцизных товаров отечественного и импортного производства, промаркированных марками акцизного сбора образца 1995-1996 годов:
с 10 января 1997 года - подакцизных товаров согласно приложению 1;
с 1 октября 1997 года - табачных изделий согласно приложению 1 и подакцизных товаров согласно приложению 2.
Сноска. Абзац третий - в редакции постановления Правительства РК от 24 июля 1997 г. N 1167 P971167_ .
3. Установить, что ответственными за маркировку подакцизных товаров являются отечественные производители и импортеры указанных товаров.
4. Установить, что предприятием - изготовителем марок акцизного сбора для подакцизных товаров отечественного и импортного производств является Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан.
5. Государственному налоговому комитету и Государственному таможенному комитету Республики Казахстан:
заключить договор с Банкнотной фабрикой Национального Банка Республики Казахстан на изготовление марок акцизного сбора нового образца для маркировки отечественных и импортируемых подакцизных товаров, предусмотрев при этом изготовление марок для алкогольной продукции с применением иридисцентной бумаги и обязательным нанесением серии и порядкового семизначного номера. Учитывая значительную разницу в ставках акциза, предусмотреть изготовление отдельных акцизных марок для вин и крепленых напитков;
расчеты с Банкнотной фабрикой Национального Банка Республики Казахстан за изготовление марок акцизного сбора нового образца производить: для отечественных подакцизных товаров - за счет средств, поступающих от реализации акцизных марок на специальный счет Государственного налогового комитета Республики Казахстан; для импортируемых подакцизных товаров - за счет средств импортеров;
для обеспечения дальнейшего контроля Государственному таможенному комитету Республики Казахстан ежемесячно представлять сведения Государственному налоговому комитету Республики Казахстан о количестве реализованных акцизных марок (в т.ч. образца 1995-1996 годов), с указанием их номеров и конкретных импортеров;
в недельный срок разработать и утвердить порядок проведения инвентаризации отечественных и импортируемых подакцизных товаров, промаркированных марками акцизного сбора образца 1995-1996 годов и находящихся в остатках у юридических и физических лиц, осуществляющих производство, ввоз и реализацию подакцизных товаров;
обеспечить сбор заявок (в том числе необходимых для проведения инвентаризации) от лиц - товаропроизводителей и импортеров на приобретение марок акцизного сбора нового образца, с обязательным ведением учета контрактов по импортируемым подакцизным товарам.
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 февраля 1997 г. N 273 P970273_ и от 24 июля 1997 г. N 1167 P971167_ .

6. Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiмен есеп айырысу кезiнде қолданылатын Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң Банкнот фабрикасы жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларына баға қолданылуының дұрыстығын бақылауды қамтамасыз етсiн.
7. Жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларының құны:
отандық акцизделетiн тауарларға - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi осы қаулының 5-тармағының негiзiнде жасалған келiсiмге сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң Банкнот фабрикасымен есеп айырысуларда қолданылатын бағалардың мөлшерiнде;
ЕСКЕРТУ. 7-тармақтың 4-абзацы жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң
1997.02.26. N 273 қаулысымен. P970273_
ЕСКЕРТУ. 7-тармақтың 4 абзацы өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.06.12.
N 957 қаулысымен. p970957_
ЕСКЕРТУ. 7-тармақтың 3,4-абзацтары алып тасталды - ҚРҮ-нiң
1998.12.02. N 1224 қаулысымен. P981224_
8. Жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен таңбалануға жататын акцизделетiн тауарларды өндiрудi, әкелудi және сатуды жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғалар:
1-қосымшаға сәйкес тiзбе бойынша жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен таңбалануға жататын отандық өндiрiс тауарларына - 1997 жылдың 10 қаңтарындағы жағдай бойынша;
1-қосымшаға сәйкес тiзбе бойынша жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен таңбалануға жататын отандық өндiрiстiң темекi өнiмдерiне - 1997 жылдың 1 шiлдедегi жағдай бойынша;
2-қосымшаға сәйкес тiзбе бойынша жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен таңбалануға жататын импорттық өндiрiстiң, оның iшiнде Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына мүше елдер өндiрiсiнiң тауарларына - 1997 жылдың қазандағы жағдай бойынша түгендеу жүргiзсiн.
ЕСКЕРТУ. 8-тармаққа өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.02.26.
N 273 қаулысымен. P970273_
9. Акцизделетiн тауарларды өндiрудi, әкелудi және сатуды жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларда түгендеу жүргiзiлген күнгi қалдық акцизделетiн тауарлар таңбаланған 1995-1996 жылдардағы үлгiдегi акциздiк алым маркаларының құны (олар бойынша төленген қосылған құнға салынатын салықты қоспағанда), сондай-ақ түгендеу жүргiзiлген күнi тауар өндiрушiлер мен импорттаушыларда қалған 1995-1996 жылдардағы үлгiдегi пайдаланылмаған акциздiк алым маркаларының құны өндiрiс пен айналымның шығынына жатқызуға жатады.
10. Жаңа үлгiдегi акциздiк маркалармен таңбалануға жататын
тауарларды әкелудiң және сатудың ережесiн бұзу бұл тауарларды
тәркiлеу арқылы қолданылып жүрген заңдар бойынша тиiстi
жауапкершiлiкке алып барады.

6. Государственному комитету Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике обеспечить контроль за правильностью применения цен на марки акцизного сбора нового образца, применяемых Банкнотной фабрикой Национального Банка Республики Казахстан, при расчетах с Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан.
7. Установить стоимость марки акцизного сбора нового образца:
на отечественный подакцизный товар - в размере цены, применяемой Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан в расчетах с Банкнотной фабрикой Национального Банка Республики Казахстан в соответствии с соглашением, заключенным на основании пункта 5 настоящего постановления.
Сноска. Абзац четвертый - в редакции постановления Правительства РК от 26 февраля 1997 г. N 273 P970273_ ; внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 июня 1997 г. N 957 P970957_ ; постановлением Правительства РК от 2 декабря 1998 г. N 1224 P981224_ .
8. Юридическим и физическим лицам, осуществляющим производство, ввоз и реализацию подакцизных товаров, подлежащих маркировке марками акцизного сбора нового образца, провести инвентаризацию:
товаров отечественного производства, подлежащих маркировке марками акцизного сбора нового образца, по перечню в соответствии с приложением 1 - по состоянию на 10 января 1997 года;
табачных изделий отечественного производства, подлежащих маркировке марками акцизного сбора нового образца, по перечню в соответствии с приложением 1 - по состоянию на 1 июля 1997 года;
товаров импортного производства, в т.ч. производства стран-членов Содружества Независимых Государств, подлежащих маркировке марками акцизного сбора нового образца, по перечню в соответствии с приложением 2 - по состоянию на 1 октября 1997 года.
Сноска. В пункт 8 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 февраля 1997 г. N 273 P970273_ .
9. Стоимость марок акцизного сбора образца 1995-1996 годов (за исключением налога на добавленную стоимость, уплаченного по ним), которыми были промаркированы подакцизные товары, имеющиеся в остатках на дату проведения инвентаризации у юридических и физических лиц, осуществляющих производство, ввоз и реализацию подакцизных товаров, а также стоимость неиспользованных марок акцизного сбора образца 1995-1996 годов, имеющихся в остатках у товаропроизводителей и импортеров подакцизных товаров на дату проведения инвентаризации, подлежит отнесению на затраты производства и обращения.
10. Нарушение правил ввоза и реализации товаров, подлежащих маркировке акцизными марками нового образца влечет за собой соответствующую ответственность по действующему законодательству с конфискацией этих товаров.

11. Акцизделетiн тауарларды өндiрудi, әкелудi және сатуды
жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғалар алынған жаңа үлгiдегi
акциздiк алым маркаларын жоғалтқан, ұрлаған және с.с. жағдайда
белгiленген тәртiппен бюджетке акциз төлеу жөнiнде жауапкершiлiкте
болады.
12. 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
13. Осы қаулы жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1749 қаулысына
1-қосымша
Жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен мiндеттi
түрде таңбалауға жататын отандық акцизделетiн тауарлардың
ТIЗБЕСI
Арақ
Спирттiң барлық түрi
Ликерлер, күшейтiлген сусындар, күшейтiлген шырындар мен
бальзамдар
Коньяк
Шампан
Шарап
Темекi өнiмдерi (мынадай атауларды қоспағанда: "Қазақстан",
"Медеу", сүзгiсiз барлық сигареттер мен "Полет", "Прима",
"Беламор-Канал" класындағы папиростар)
. Ескерту. Мiндеттi түрде таңбалау 1997 жылдың 1 шiлдесiнен
бастап енгiзiледi.
ЕСКЕРТУ. 1-қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.02.26.
N 273 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1749 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының аумағына әкелiнетiн және
жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен мiндеттi
түрде таңбалауға жататын акциздiк тауарлардың
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Сыртқы экономикалық қызметтiң       |Тауардың атауы
тауарлық номенклатурасының коды     |
___________________________________________________________________
2204-тен                            |Шарап, шампан шарабы
(2204 30-дан басқасы), 2205,        |
2206 00
|
___________________________________________________________________
2207, 2208-ден
|Спирттiң барлық түрi,
|күшейтiлген сусындар,
|күшейтiлген шырындар,
|бальзамдар, арақ, ликер-арақ
|өнiмдерi, коньяктар
___________________________________________________________________
2402
|Темекi өнiмдерi, темекiсi бар
|басқа да өнiмдер
___________________________________________________________________
. Ескерту. Тауарлардың номенклатурасы кодпен де, тауарлардың
атауымен де айқындалады.
ЕСКЕРТУ. 2-қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.06.12.
N 957 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1749 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақстан Республикасының аумағында акциздiк алым маркаларын енгiзу және таңбалауға, жататын, акцизделетiн тауарларды сату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 592 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 16, 179-құжат).

11. Юридические и физические лица, осуществляющие производство, ввоз и реализацию подакцизных товаров, в случае утраты, хищения и т.д. полученных марок акцизного сбора нового образца несут ответственность по уплате в бюджет акциза в установленном порядке.
12. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 3.
13. Настоящее постановление подлежит опубликованию.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1749
Перечень
отечественных подакцизных товаров,
подлежащих обязательной маркировке марками
акцизного сбора нового образца
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением
Правительства РК от 26 февраля 1996 г. N 273
P970273_
.
Водка
Все виды спирта
Ликеры, крепленые напитки, крепленые соки и бальзамы
Коньяк
Шампанское
Вина
Табачные изделия (за исключением следующих наименований:
"Казахстанские", "Медео", все сигареты без фильтра и папиросы
класса "Полет", "Прима", "Астра", "Беломор-Канал").
Сноска. Обязательная маркировка вводится с 1 июля 1997 года.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1749
Перечень
подакцизных товаров, ввозимых на территорию
Республики Казахстан и подлежащих обязательной
маркировке марками акцизного сбора нового образца
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением
Правительства РК от 12 июня 1997 г. N 957
P970957_
.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Код товарной номенклатуры   і      Наименование товара
внешнеэкономической деятельностиі
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Из 2204
(кроме 2204 30), 2205, 2206 00   Вина, шампанские вина
Из 2207, 2208
Все виды спирта, крепленые напитки,
крепленые соки, бальзамы, водка,
ликеро-водочные изделия, коньяки
2402
Табачные изделия, прочие изделия,
содержащие табак
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Сноска. Номенклатура товаров определяется как кодом, так и
наименованием товаров.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1749
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1995 г. N 592 "О введении на территории Республики Казахстан марок акцизного сбора и реализации подакцизных товаров, подлежащих маркировке" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 16, ст. 179).

2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 592 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қаңтардағы N 73 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, N 6, 27 құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 қазандағы N 1226 қаулысының 7-тармағы.
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 592 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 750 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 28, 247-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу туралы және күшiн жойған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 тамыздағы N 1031 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 39-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 592 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 тамыздағы N 1094 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 27, 327-құжат).

2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 1996 г. N 73 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1995 г. N 592" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 6, ст. 27).
3. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 г. N 1226 "О вопросах Таможенного комитета Республики Казахстан".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1996 г. N 750 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1995 г. N 592 (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 28, ст. 247).
5. Пункт 39 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1996 г. N 1031 P961031_ "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 327).
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 августа 1995 г. N 1094 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1995 г. N 592" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 27, ст. 327).