Бюджеттiк борыштар бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1752
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Көкшетау облысының Шучинск қаласындағы Кадет корпусының құрылысы үшiн Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелiнген материалдар мен жабдық үшiн кеден баждары бойынша берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
Көкшетау облысы кеден басқармасының импорттық кеден баждарын
республикалық бюджетке есептеу бойынша 3500 мың (үш миллион бес жүз
мың) теңге сомасындағы берешегiне өтеу жүргiзсiн.
Аталған сома әкелiнген материалдар мен жабдық үшiн кеден баждары
бойынша Көкшетау облысының кеден басқармасының берешегiн өтеуге
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiн қаржыландыру есебiне
есептелсiн.
2. Берешек есептемесi 1996 жылғы 1 желтоқсандағы жағдай бойынша
аталған сомаларды 1996 жылға арналған республикалық бюджеттiң кiрiс
және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1752
В целях сокращения задолженности Министерства обороны Республики Казахстан по таможенным пошлинам за ввезенные на таможенную территорию Республики Казахстан материалы и оборудование для строительства Кадетского корпуса в г. Щучинске Кокшетауской области Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
произвести погашение задолженности Таможенного управления по Кокшетауской области по зачислению импортных таможенных пошлин в республиканский бюджет на сумму 3500 тыс. (три миллиона пятьсот тысяч) тенге.
Зачесть указанную сумму в счет финансирования Министерства
обороны Республики Казахстан на погашение задолженности Таможенному
управлению по Кокшетауской области по таможенным пошлинам за
ввезенные материалы и оборудование.
2. Зачет задолженности произвести по состоянию на 1 декабря
1996 года, с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях
республиканского бюджета на 1996 год.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан