Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсан N 1756
Өзара бюджеттiк берешектi қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының қаржы министрлiгi Мемлекеттiк салық комитетiмен бiрлесiп Машина жасау зауыты" акционерлiк қоғамының республикалық бюджетке қосымша құнға салынатын салық бойынша 14 (он төрт) млн. теңге сомасындағы және "Киров атындағы зауыт өндiрiстiк бiрлестiгi" акционерлiк қоғамының 3 (үш) млн. теңге сомасындағы, заңды тұлғаларға салынатын табыс салығы бойынша - "Серебрянск органикалық емес өндiрiстер зауыты" акционерлiк қоғамының 8,4 (сегiз миллион төрт жүз мың) теңге сомасындағы республикалық бюджетке берешектерiне есептеу жүргiзсiн.
Көрсетiлген сомалар 1996 жылға арналған республикалық бюджеттiң
кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетiле отырып, аталған акционерлiк
қоғамдарды конверсиялауға арналған шығыстарды қаржыландыру жөнiндегi
республикалық бюджет берешегiнiң есебiне есептелсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1756
В целях сокращения взаимной бюджетной задолженности Правительство Республики Казахстан постановляет:
Министерству финансов совместно с Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан произвести зачет задолженности в республиканский бюджет по налогу на добавленную стоимость акционерного общества "Машиностроительный завод" в сумме 14 (четырнадцать) млн. тенге и акционерного общества "Производственное объединение завод им. Кирова" в сумме 3 (три) млн. тенге, по подоходному налогу с юридических лиц - акционерного общества "Серебрянский завод неорганических производств" в сумме 8,4 млн. (восемь миллионов четыреста тысяч) тенге.
Указанные суммы зачесть в счет задолженности республиканского
бюджета по финансированию расходов на конверсию названных
акционерных обществ, с отражением в доходной и расходной частях
республиканского бюджета на 1996 год.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан