Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық комиссиялардың (комитеттер, кеңестер) төрағалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 27 қаңтардағы N 114. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Үкiметаралық комиссиялардың (кеңестердiң) Қазақстан жағының:
Дүйсенов Д.Т. - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 тамыздағы N 980 қаулысымен  P960980_  бекiтiлген Г.Г.Штойкты босата отырып, Экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-герман кеңесiнiң;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 303 қаулысымен  P960303_  бекiтiлген Г.Г.Штойкты босата отырып, экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-француз жұмыс тобының;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 8 ақпандағы N 137 қаулысымен бекiтiлген Г.Г.Штойкты босата отырып, сауда-экономикалық және ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-қытай комиссиясының;
Коржова Н.А. - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрi - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 тамыздағы N 980 қаулысымен  P960980_  бекiтiлген П.И.Крепакты босата отырып, сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-монғол комиссиясының;
Қажыбаев А.Қ. - Өнеркәсiп және сауда министрiнiң орынбасары Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң жанындағы Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитеттiң төрағасы;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 тамыздағы N 980 қаулысымен бекiтiлген А.Ж.Жұмабаевты босата отырып, сауда-экономикалық байланыстар мен ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-румын комиссиясының;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 тамыздағы N 980 қаулысымен бекiтiлген А.Ж.Жұмабаевты босата отырып, сауда-экономикалық және ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-болгар комиссиясының;
Оспанов Х.А. - Өнеркәсiп және сауда министрi - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 қаңтардағы N 14 қаулысымен бекiтiлген Е.Ә.Өтембаевты босата отырып, сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-оңтүстiк корея комиссиясының төрағалары болып бекiтiлсiн.
2. Үкiметаралық комиссиялардың Қазақстан бөлiгi құрылсын және:
Оспанов Х.А. - Өнеркәсiп және сауда министрi - Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-швейцар бiрлескен комитетiнiң;
Қажыбаев А.Қ. - Өнеркәсiп және сауда министрiнiң орынбасары, Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң жанындағы Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитеттiң төрағасы - сауда-экономикалық және ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-словак аралас комиссиясының төрағалары болып бекiтiлсiн.

О председателях межправительственных комиссий (комитетов, советов) по сотрудничеству с зарубежными странами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 1997 г. N 114. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить председателями казахстанской части межправительственных комиссий (советов):
Дуйсенова Д.Т. - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан:
казахстанско-германского Совета по экономическому сотрудничеству, освободив Штойка Г.Г., утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 г. N 980;
казахстанско-французской рабочей группы по экономическому сотрудничеству, освободив Штойка Г.Г., утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 303;
казахстанско-китайской комиссии по торгово-экономическому и научно-техническому сотрудничеству, освободив Штойка Г.Г., утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 февраля 1995 г. N 137:
Коржову Н.А. - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан - казахстанско-монгольской комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству, освободив Крепака П.И., утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 г. N 980;
Кажибаева А.К. - заместителя Министра промышленности и торговли - Председателя Комитета по оборонной промышленности при Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан:
казахстанско-румынской комиссии по торгово-экономическим связям и научно-техническому сотрудничеству, освободив Жумабаева А.Ж., утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 г. N 980;
казахстанско-болгарской комиссии по торгово-экономическому и научно-техническому сотрудничеству, освободив Жумабаева А.Ж., утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 г. N 980;
Оспанова Х.А. - Министра промышленности и торговли Республики Казахстан - казахстанско-южнокорейской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству, освободив Утембаева Е.А., утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 января 1996 г. N 14.
2. Образовать казахстанскую часть межправительственных комиссий и утвердить председателями:
Оспанова Х.А. - Министра промышленности и торговли Республики Казахстан - казахстанско-швейцарского Совместного комитета по торгово-экономическому сотрудничеству;
Кажибаева А.К. - заместителя Министра промышленности и торговли - Председателя Комитета по оборонной промышленности при Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан - казахстанско-словацкой смешанной комиссии по торгово-экономическому и научно-техническому сотрудничеству.

3. "Қазақстан Республикасы мен Корея Республикасы арасындағы сауда-экономикалық және ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 қаңтардағы N 14 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 4 января 1996 г. N 14 "О межправительственной комиссии по торгово-экономическому и научно-техническому сотрудничеству между Республикой Казахстан и Республикой Корея".
Премьер-Министр
Республики Казахстан