Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 шiлдедегi N 930 қаулысының күшiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 31 қаңтардағы N 134
Сату үшiн Үкiмет бұрынырақ халықаралық тендер жариялаған жекешелендiру объектiсiн мұнай кен орындарын игеру жөнiндегi конкурсқа қате енгiзiлуiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Әлiбекмола және Кеңқияқ (тұзды) мұнай кен орындарын игеру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 шiлдедегi N 930 қаулысының күшi жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi және Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi конкурс комиссиясының материалдарын Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 5 қарашадағы N 505 өкiмiмен құрылған Жекешелендiру жөнiндегi ведомствоаралық комиссияға берсiн.
3. Жекешелендiру жөнiндегi ведомствоаралық комиссия осы жоба бойынша өткiзiлетiн тендерлер мен конкурстарды ұйымдастыруды және өткiзудi республикада қазiргi уақытта өткiзiлiп жатқан мұнай-газ кешендерiндегi жекешелендiру жөнiндегi халықаралық тендерлер аяқталғанға дейiн кейiнге қалдырсын.
4. Үкiмет Аппаратының Басшысы Т.Қ.Бегахметов Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерi жобаларының толық және дұрыс рәсiмделуiне бақылауды күшейтсiн. Үкiмет шешiмдерiн шығару кезiнде жiберген қате үшiн атқарушылардың жауап беретiндiгi туралы ескертсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об отмене постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1996 т. N 930
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1997 г. N 134
В связи с ошибочным включением в конкурс по освоению нефтяных месторождений объекта приватизации, на который Правительством был ранее объявлен международный тендер на продажу, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1996 г. N 930 "Об освоении нефтяных месторождений Алибекмола и Кенкияк (подсолевая)".
2. Министерству нефтяной и газовой промышленности и Министерству геологии и охраны недр Республики Казахстан передать материалы конкурсной комиссии Межведомственной комиссии по приватизации, образованной распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 ноября 1996 г. N 505.
3. Межведомственной комиссии по приватизации отложить организацию и проведение тендеров и конкурсов по данному проекту до завершения проводимых в настоящее время международных тендеров по приватизации в нефтегазовом комплексе республики.
4. Руководителю Аппарата Правительства Бегахметову Т.К. усилить контроль за полным и правильным оформлением проектов решений Правительства Республики Казахстан. Предупредить исполнителей об ответственности за ошибки при выпуске правительственных решений.
Премьер-Министр
Республики Казахстан