Қазақстан Республикасының 1997 жылға арналған инвестициялық бағдарламасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 4 ақпандағы N 148
1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Iс-қимыл бағдарламасын жүзеге асыру, орта мерзiмдi кезеңге арналған бiрыңғай инвестициялық саясат жүргiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Мыналар бекiтiлсiн:
1997 жылы мемлекеттiк сыртқы займ қаражаты есебiнен қаржыландырылатын жобалардың тiзбесi /1-қосымша/;
1997 жылы 2205.536 млн. теңге көлемiнде республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiне бөлiнетiн несиелер есебiнен қаржыландырылатын басым объектiлердiң тiзбесi /2-қосымша/; <*>
1997 жылы 2500 млн. теңге көлемiнде қайтарусыз негiзде республикалық бюджет есебiнен қаржыландырылатын республикалық мақсатты бағдарламалар объектiлерiнiң, өндiрiстiк мақсаттағы және әлеуметтiк саладағы объектiлердiң тiзбесi /3-қосымша/;
2. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi бюджет қаражатын үнемдеу мақсатында 1997 жылы осы қаулының 2 және 3-қосымшаларында көрсетiлген жаңадан салына бастаған объектiлер бойынша мердiгерлiк жұмыстарда орындауға арналған тендер өткiзсiн. <*>
3. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi Қаржы министрлiгiмен бiрлесе отырып, жекелеген объектiлер бойынша несиелiк келiсiмдердi жасау мен бөлiнген қаржылық ресурстарды игеру барысы ойдағыдай болмаған жағдайда республикалық мақсатты бағдарламалардың инвестициялық жобалары мен объектiлердiң тiзбелерiне (1,3-қосымшалар) түзетулер енгiзу жөнiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныстар енгiзiлсiн. <*>
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi тендердiң нәтижесi бойынша Iшкi iстер министрлiгiмен, Сыртқы iстер министрлiгiмен және Мемлекеттiк кеден комитетiмен бiрлесе отырып, "Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң мәселесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 қазандағы N 1226 қаулысында көзделген осы қаулының 3-қосымшасында аталған қаражат есебiнен 1997 жылы салуға және техникалық жабдықтауға жататын Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы шектес мемлекеттер шекарасындағы бақылау-өткiзу пункттерiнiң тiзбесiн айқындасын. <*>
ЕСКЕРТУ. 3-4-тармаққа сөздер қосылды - ҚРҮ-нiң 1997.08.01.
N 1201 қаулысымен. P971201_

Об инвестиционной программе Республики Казахстан на 1997 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 г. N 148
В целях реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы, проведения единой инвестиционной политики на среднесрочный период Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить:
перечень проектов, финансируемых за счет средств государственных внешних займов в 1997 году (приложение 1);
перечень приоритетных объектов, финансируемых за счет кредитов, выделяемых государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан из республиканского бюджета в 1997 году в объеме 2205.536 млн. тенге (приложение 2); <*>
перечень объектов целевых республиканских программ, объектов производственного назначения и социальной сферы, финансируемых за счет средств республиканского бюджета в 1997 году на безвозвратной основе в объеме 2500 млн. тенге (приложение 3).
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 августа 1997 г. N 1201 P971201_ .
2. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан в целях экономии бюджетных средств провести тендер на выполнение подрядных работ по вновь начинаемым строительным объектам, указанным в приложениях 2 и 3 к настоящему постановлению. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 августа 1997 г. N 1201 P971201_ .
3. Министерству экономики и торговли совместно с Министерством финансов Республики Казахстан при неудовлетворительном ходе заключения кредитных соглашений и освоения выделенных финансовых ресурсов по отдельным объектам вносить в Правительство Республики Казахстан предложения по корректировке перечней инвестиционных проектов и объектов целевых республиканских программ (приложения 1, 3). <*>
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 августа 1997 г. N 1201 P971201_ .
4. Министерству экономики и торговли совместно с Министерством внутренних дел, Министерством иностранных дел и Государственным таможенным комитетом Республики Казахстан по результатам тендера, предусмотренного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 г. N 1226 P961226_ "О вопросах Таможенного комитета Республики Казахстан", определить перечень контрольно-пропускных пунктов на границах с сопредельными государствами - участниками содружества Независимых Государств, подлежащих строительству и техническому оснащению в 1997 году за счет средств, указанных в приложении 3 к настоящему постановлению. <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 августа 1997 г. N 1201 P971201_ .

5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау комитетi осы қаулыда көрсетiлген объектiлердiң құрылысына /1, 3-қосымшалар/ арналған қаржылардың мақсатты пайдаланылуына бақылау орнатсын. <*>
6. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiнiң Ұлттық статистика агенттiгi осы қаулыда көрсетiлген 1-қосымша бойынша - тоқсан сайын, 2, 3-қосымшалар бойынша - ай сайын объектiлер құрылысын барысы туралы ақпарат берудi қамтамасыз етсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 5-6-тармақтар сөздермен толықтырылды және өзгертiлдi -
ҚРҮ-нiң 1997.08.01. N 1201 қаулысымен.
7. Әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктер әкiмдерiнiң, министрлiктердiң,
ведомстволар мен шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң басшыларының осы
қаулыда көзделмеген жаңа объектiлердi салуға республикалық бюджеттен
қаражат бөлу туралы өтiнiштерi Қазақстан Республикасының 1998 жылға
арналған әлеуметтiк-экономикалық дамудың индикативтiк жоспарының
жобасын дайындау кезiнде қарауға жатады деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 4 ақпандағы
N 148 қаулысына
1-қосымша
<*>
ЕСКЕРТУ. 1-қосымшаға өзгерiстер енгiзiлдi, 7 және 9-тармақтар
алынып тасталды, 8-25-тармақтар тиiсiнше 7-23-тармақтар
болып саналды - ҚРҮ-нiң 1997.08.01. N 1201 қаулысымен.
P971201_
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша 24-жаңа жолмен толықтырылды -  ҚРҮ-нiң
1997.10.03. N 1406 қаулысымен.
P971406_
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.11.19. N 1607
қаулысымен.
P971607_
1997 жылы мемлекеттiк сыртқы займдар қаражаты
есебiнен қаржыландырылатын жобалардың
ТIЗБЕСI
____________________________________________________________________
N |               |       |Жобаның|1997 жылы қаржылан.|
р/с| Жобаның атауы | Донор | құны  |       дыру        |Займ иесi
|               |       |       |___________________|
|               |       |       |займ қа.|бюджеттен |
|               |       |       |ражаты  |қосымша   |
|               |       |       |        |қаржылан. |
|               |       |       |        |дыру      |
___|_______________|_______|_______|________|__________|____________
1 |       2       |   3   |   4   |    5   |     6    |     7
___|_______________|_______|_______|________|__________|____________
Барлығы                         205,91    17,79
1,653    2,211
<*>
млрд.     млрд.
жапон     жапон
иенi      иенi
Соның iшiнде:
1  Өзен мұнай кен
орнын қалпына    ХҚСБ   136       9,84       -      "Өзенмұнай.
келтiру                                             газ" АҚ
2  Мұнай өнеркәсi.  ХҚСБ    15,7     5,8        -      "Қазаққойл"
бiне арналған                                        ҰМҚ"
<*>
техникалық көмек

5. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан установить контроль за целевым использованием средств на строительство объектов, предусмотренных настоящим постановлением (приложения 1, 3). <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 августа 1997 г. N 1201 P971201_ .
6. Национальному статистическому агентству Министерства экономики и торговли Республики Казахстан обеспечить представление информации о ходе строительства объектов, предусмотренных настоящим постановлением: по приложению 1 - ежеквартально, по приложениям 2, 3 - ежемесячно. <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 1 августа 1997 г. N 1201 P971201_ .
7. Установить, что ходатайства акимов административно-территориальных единиц, руководителей министерств, ведомств и хозяйствующих субъектов о выделении средств республиканского бюджета на строительство новых объектов, не предусмотренных настоящим постановлением, подлежат рассмотрению при подготовке проекта Индикативного плана социально-экономического развития Республики Казахстан на 1998 год.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 г. N 148
Перечень
проектов, финансируемых за счет средств
государственных внешних займов в 1997 году <*>
Сноска. Внесены изменения, пункты 7,9 исключены, пункты 8-25 считать соответственно пунктами 7-23 - постановлением Правительства РК от 1 августа 1997 г. N 1201 P971201_ . Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 3 октября 1997 г. N 1406 P971406_ ; от 19 ноября 1997 г. N 1607 Р971607_ .
(в млн. долларов США)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
N і      Наименование  іДоноріСтои-іфинансирование  і    Заемщик
п/пі        проекта     і     імостьі в 1997 году    і
і                    і     іпрое-іДДДДДДДДДДДДДДДДі
і                    і     ікта  ізаемныеісофинан-і
і                    і     і     ісредст-ісирова- і
і                    і     і     іва     іние из  і
і                    і     і     і       ібюджета і
і                    і     і     і       і
<*>
і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
205.91  17.79
Всего
1.653   2.211
млрд.   млрд.
яп.иен  яп.иен
В том числе:
1    Восстановление      МБРР  136   9.84     -       АО "Узеньмунай-
Узеньского                                       газ
нефтяного
месторождения
2    Заем технической    МБРР  15.7  5.8      -       ННК "Казахойл"
помощи для
нефтяной
промышленности

3  Арал теңiзi      ХҚСБ    37,5     1,72      0,28  "Ауылшарминiнiң"
аймағын оңалту                                    "Ауылшарминi"
<*>
4  Сумен жабдықтау  ХҚСБ     7,2     0,5       0,2           "
займ жобасын
басқару жобасы.
Арал теңiзi
аймағындағы
санитария және
денсаулық сақтау
5  Суландыру және   ХҚСБ   100       3,84      0,96    Ауылшарминi
құрғату жүйеле.
рiн жетiлдiру
6  Ауыл шаруашылы.  АСБ    100      50           -     Қаржыминi,
ғындағы бағдар.                                     Ауылшарминi
ламалық займ
7  Алматы-Қара.     АСБ     77       7,5       4,05    Көлiккомминi
ғанды-Ақмола-                                       жанындағы
Бурабай                                             Автокөлiк
автожолын                                           жолдары
қайта жаңғырту                                      департаментi
/Гүлшат-Ақшатау
учаскесi/
8  Семей қаласында OESF     27,223   0,229    1,68    Шығыс Қазақстан
Ертiс өзенi     Жапо.    млрд.    млрд.    млрд.   облысының әкiмi
арқылы көпiр    ния      жапон    жапон    жапон
салу
<*>
иенi     иенi     иенi
9  Темiржол көлi.  OESF      9,649   1,424    0,531    "Қазақстан
гiнiң қуатын    Жапо.    млрд.    млрд.    млрд.    темiржолы"
дамыту /Достық  ния      жапон    жапон    жапон    РМК
ст., 1-кезекте/          иенi     иенi     иенi
10 Ақтау теңiз      ЕҚСБ    74      16,79     6,21     "Ақтау теңiз
сауда портын                                        сауда порты"
қайта құру                                          АҚ
(1-фаза)
11 Қала көлiгiнiң   ХҚСБ    42,4     9          -      Көлiккомминi
жобасы
12 Ағын суларды     Фран.   14       1,13        -      Экономсауда.
тазарту және     цуз                                 минiнiң
қайта тазарту,   қазына.                             Құрылыс
Алматы қаласы    шылығы                              агентiгi
<*>
13 Бiлiм беру       АСБ     29,4     4,77     2,23     Бiлiм және
жүйесiн оңалту                                      мәдениетминi
<*>
және басқаруды
жақсарту
14 А.Н.Сызғанов     ШСБ      6,5     6,5        -      А.Н.Сызғанов
атындағы                                            атындағы
хирургия                                            хирургия
ғылыми орталығы,                                    ғылыми орта.
Алматы қаласы                                       лығы, Алматы
қаласы
15 Денсаулық сақ.   ХҚСБ    60       5          -      Денсаулықминi
тау секторын.
дағы реформа
16 Арнайы опера.    АСБ     20      10          -          "
циялар займы
17 Әлеуметтiк       ХҚСБ    54,7    21          0,88   Қаржыминi,
қорғау                                              Еңбекәлеу.
метминi,
Оңтүстiк
Қазақстан
және Павлодар
облыстарының
әкiмдерi

3    Реабилитация        МБРР  37.5  1.72     0.28
региона                                          Минсельхоз
Аральского моря
4    Пилотный проект     МБРР   7.2  0.5      0.2          -!!-
к проекту займа
водоснабжения,
санитарии и
здравоохранения в
регионе Аральского
моря
5    Усовершенствование  МБРР   100  3.84     0.96    Минсельхоз
ирригационных и
дренажных систем
6    Программный заем    АБР    100   50       -      Минфин,
в сельском                                       Минсельхоз
хозяйстве
7    Реконструкция       АБР     77    7.5    4.05    Департамент
автомагистрали                                   автодорог при
Алматы-Караганда-                                Минтранскоме
Акмола-Боровое
(участок
Гульшад-Акчатау)
8   Строительство моста ОЕСF   27.223 0.229   1.68    Аким
через р. Иртыш в    Япония  млрд. млрд.   млрд.  Восточноказах-
г. Семипалатинске          яп.иен яп.иен  яп.иен станской области
9   Развитие мощностей  OECF   9.649  1.424   0.531  РГП "Казахстан
железнодорожного    Япония  млрд. млрд.   млрд.  темiр жолы"
транспорта (ст.            яп.иен яп.иен  яп.иен
Дружба, 1 очередь)
10   Реконструкция       ЕБРР    74    16.79   6.21   АО "Актауский
морского торгового                               морской
порта Актау (фаза                                торговый порт"
1)
11   Проект городского   МБРР,  42.4     9      -     Минтранском
транспорта           ЕС
12   Очистка и           Фран-  14      1.13     -    Агентство
доочистка сточных   цузс-                        строительства
вод г. Алматы       кое                          Минэкономторга
Казна-
чейст-
во
13   Реабилитация и      АБР    29.4    4.77  2.23    Минобразования
улучшение                                        и культуры
управления
системой
образования
14   Научный центр       ИБР    6.5     6.5     -     Научный центр
хирургии имени                                   хирургии имени
А.Н. Сызганова,                                  А.Н. Сызганова,
г. Алматы                                        г. Алматы
15   Реформа в секторе   МБРР   60      5       -     Минздрав
здравоохранения
16   Займ специальных    АБР    20      10      -        -!!-
операций
17   Социальная          МБРР  54.7    21    0.88     Минфин, Мин-
защита                                           трудсоцзащиты,
акимы Южно-
Казахстанской
и Павлодарской
областей

18 Қаржы секторы.   ХҚСБ    72,9    23,6        0,3    Қаржыминi,
ның кәсiпорын.                                      Қазақстанның
дарын дамыту                                        Халықтық
Банкi
19 Қазынашылықты     ХҚСБ    21,7     3,5        1,3    Қаржыминi
жетiлдiру
20 Техникалық       ХҚСБ    38      18           -     Қаржыминi
көмек займы
21 Құқықтық         ХҚСБ    10       0,5          -    Әдiлетминi
реформа
22 Жер мен          ХҚСБ    13       4,62       1,38      "
жылжымайтын
мүлiктi
тiркеудiң
басқару
жобасы
23 Шағын және       Жапо.   50      2,3          -     Қазақстан
орта кәсiпорын.  ния                                Эксимбанкi
дарды қолдауға   Эксим.
арналған екi     банкi
еселi займ
24 Алматы қаласындағы      үндi несие  6.0  6.0  -     "Қазақ-
фармацевтика зауытының  желiсi                       Аджанта"
құрылысы                                             фарма Лтд"
бiрлескен
кәсiпорны
<*>
х/  1997 жылға арналған республикалық бюджетте
көзделген қаражат шегiнде.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жыл 4 ақпандағы
N 148 қаулысына
2-қосымша
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-қосымшадан 1,2,5,6 және 9-тармақтар алынып
тасталды, 3-15-тармақтар тиiсiнше 1-10-тармақтар болып
саналды, жаңа 11-тармақпен толықтырылды - ҚРҮ-нiң
1997.08.01. N 1201 қаулысымен.
P971201_
1997 жылы республикалық бюджеттен Қазақстан
Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiне
бөлiнетiн несиелер есебiнен қаржыландырылатын
басым объектiлердiң
ТIЗБЕСI
____________________________________________________________________
Тапсырыс берушi         |Өлшем  | Қуаты | Iске қосу
__________________________________|бiрлiгi|       | мерзiмi
Объектiнiң атауы         |       |       |
және орналасқан жерi     |       |       |
__________________________________|_______|_______|_________________
Электр энергетикасы
Энергиякөмiрминi
1  Астана 110/10 кВ кiшi станция,
Ақмола қаласы                   МВА      2х40   1998
2  Красный Яр 110/10 кВ кiшi
станция, Ақмола қаласы          МВА      2х10   1997
"КЭГОК" электр желiлерiн басқару
жөнiндегi қазақстандық компания
3  Қайта жаңғырту және
техникалық жарақтандыру,
Ақтөбе қаласы, турбина        мың кВт     30    1997
Металлургия
4  Өскемен титан-магний комбина.
ты, титан қожын шығару
жөнiндегi N 4 iске қосу
кешенi, екiншi рудатермикалық  мың     тапсы.
пеш, титан қождары             тонна   рылған    1997
5  Шалқия руда басқармасы,
Шалқия руднигi, Қызылорда
облысы
<*>
қорғасын-мырыш рудасын шығару  мың     тапсы.    1997
тонна   рыстың
бiр
бөлiгi
Машина жасау
6 "Қазэнергокабель" АҚ,
Кабель бұйымдарын шығару
жөнiндегi зауыт, Павлодар
қаласы

18   Развитие            МБРР  72.9   23.6   0.3      Минфин,
предприятий                                      Народный Банк
финансового                                      Казахстана
сектора
19   Модернизация       МБРР   21.7    3.5   1.3      Минфин
Казначейства
20   Займ Технической   МБРР   38      18     -          -!!-
помощи
21   Правовая реформа   МБРР   10      0.5      -       Минюст
22   Пилотный проект    МБРР   13      4.62   1.38       -!!-
регистрации земли
и недвижимости
23   Двухшаговый заем   Эксим- 50      2.3     -       Эксимбанк
для поддержки      банк                          Казахстан
малых и средних    Японии
предприятий
24   Строительство      индийская 6.0  6.0     -    Совместное
фармацевтического  кредитная                   предприятие
завода в г.Алматы  линия                       "Казах-Аджанта
фарма Лтд"
Сноска. В пределах средств, предусмотренных в республиканском
бюджете на 1997 год.
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 г. N 148
Перечень
приоритетных объектов, финансируемых за
счет кредитов, выделяемых государственному
Экспортно-импортному банку Республики Казахстан
из республиканского бюджета в 1997 году
<*>
Сноска. Внесены изменения, пункты 1,2,5,6,9 исключены,
пункты 3-15 считать соответственно пунктами 1-10 - постановлением
Правительства РК от 1 августа 1997 г. N 1201
P971201_
.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Заказчик                    іЕдиницаіМощностьіСрок
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДіизмере-і        іввода в
Наименование и местонахождение          іния    і        ідействие
объекта                      і       і        і(год)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
ЭЛЕКТРОЭНЕРГЕТИКА
Минэнергоугольпром
1  Подстанция 110/10 кВ
Астана, г. Акмола                        МВА      2х40     1998
2  Подстанция 110/10 кВ
Красный Яр, г. Акмола                    МВА      2х10     1997
Казахстанская компания
по управлению электрическими
сетями "КЭГОК"
3  Реконструкция и техническое
перевооружение, г. Актюбинск
турбина                                 тыс. кВт   30      1997
МЕТАЛЛУРГИЯ
4  Усть-Каменогорский титано-магниевый
комбинат, пусковой комплекс N 4 по
производству титановых шлаков,
вторая руднотермическая печь
титановые шлаки                        тыс.т    заданная  1997
5 Шалкиинское рудоуправление,
рудник "Шалкия", Кызылординская
область                                          часть
добыча свинцово-цинковой руды           тыс.т    заданной  1997
МАШИНОСТРОЕНИЕ
6 АО "Казэнергокабель"
Завод по производству кабельных
изделий, г. Павлодар

қуатты кабель                  мың км  10,5      1997
7  "Павлодар машина жасау
зауыты" АҚ
телескопиялық белгiсi
бар автомобиль крандары       бiрлiк   300       1997
РМҚ "Қазақстан Темiржолы"
8  Алматы-Шу темiр жолы
учаскесiн электрлендiру,
iске қосу кешенi -
Отар-Боралдай учаскесi         км      158       1997
Жеңiл өнеркәсiп
9  Аяқкиiм фабрикасы, Қаратау
қаласы, Жамбыл облысы        млн.дана  1,35      1997
Медицина өнеркәсiбi
"Медполимер" АҚ
10 Медицина бұйымдарын шығару
жөнiндегi зауыт, Павлодар
қаласы пiскендердi
өндiрудi тазарту кешенi      млн.дана  15        1997
"Ауыл шаруашылығы
11 Талдықорған электр-тиеу
насостар заводы,
Талдықорған қаласы
iске
қосу-баптау жұмыстары          -      -         1997
<*>
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жыл 4 ақпандағы
N 148 қаулысына
3-қосымша
1997 жылы қайтарусыз негiзде республикалық бюджет
қаражаты есебiнен қаржыландырылатын республикалық
мақсатты бағдарламалар объектiлерiнiң, өндiрiстiк
мақсаттағы және әлеуметтiк саладағы объектiлердiң
ТIЗБЕСI
<*>
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.06.24. N 1009
қаулысымен.
P971009_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.08.01. N 1201
қаулысымен.
P971201_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.08.13. N 1254
қаулысымен.
P971254_
ЕСКЕРТУ. 3-қосымша өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.11.19. N 1607
қаулысымен.
P971607_
____________________________________________________________________
Тапсырыс берушi    |Өлшем  | Қуаты | Iске қосу|1997 жылғы баға.
________________________|бiрлiгi|       | мерзiмi  |мен алғандағы
Объектiнiң атауы   |       |       | /жылы/   |күрделi салым
және орналасқан жерi  |       |       |          |көлемi /млн.
|       |       |          |теңге/
________________________|_______|_______|__________|_________________
Барлығы                                          2500
Соның iшiнде:
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МАҚСАТТЫ БАҒДАРЛАМА - барлығы       396
олардың iшiнде:
I  "Арал өңiрiнде экономикалық жағдайды қалпына келтiру және
тұрғындардың тұрмыс жағдайын жақсарту" бағдарламасы
Қызылорда облысы
Ауылшарминiнiң
Ауылшарминi
1  Арал-Сарыбұлақ топ.
тық су құбыры, П-Ш
кезегi және оларға
қосатын тармақтар      км       34      1997          50
<*>
Оңтүстiк Қазақстан облысы
Ауылшарминiнiң
Ауылшарминi
2. Жаңа Қазалы поселкесiндегi тәулiгiне
7 "А" насос станциясын     мың текше
қайта жаңарту              м.   25      1998          20
<*>
3  Арыс топтық су құбыры   "       9,1     1998          20
4  Дарбаза топтық су
құбырын қайта жаңарту  км        3      1997          10
5  Шәуiлдiр топтық су

кабель силовой                          тыс. км  10.5      1997
7 АО "Павлодарский машиностроительный
завод"
автомобильные краны с
телескопической стрелой                 единиц   300       1997
ЖЕЛЕЗНОДОРОЖНЫЙ ТРАНСПОРТ
РГП "Казахстан темiр жолы"
8 Электрификация железной дороги
участка Алматы-Шу, пусковой
комплекс-участок Отар-Бурундай          км       153       1997
ЛЕГКАЯ ПРОМЫШЛЕННОСТЬ
9 Обувная фабрика, г. Каратау,
Жамбылская область                      млн. пар 1.35      1997
МЕДИЦИНСКАЯ ПРОМЫШЛЕННОСТЬ
АО "Медполимер"
10 Завод по выпуску медицинских
изделий, г. Павлодар
комплекс стерилизации
производство шприцев                    млн. шт  15        1997
СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО
11 Талдыкорганский завод
электропогружных насосов,
г. Талдыкорган
пусконаладочные работы                   -        -       1997
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 г. N 148
Перечень
объектов целевых республиканских программ,
объектов производственного назначения и социальной
сферы, финансируемых за счет средств республиканского бюджета
в 1997 году на безвозвратной основе
<*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлениями
Правительства РК от 24 июня 1997 г. N 1009
P971009_
;
от 1 августа 1997 г. N 1201
P971201_
; от 13 августа 1997 г. N 1254
P971254_
; от 19 ноября 1997 г. N 1607
Р971607_
.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Заказчик                  іЕдиницаіМощностьіСрок  іОбъем
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДіизмере-і        іввода ікапита-
Наименование и местонахождение   іния    і        ів дей-ільных
объекта               і       і        іствие івложений
і       і        і(год) ів ценах
і       і        і      і1997 го-
і       і        і      іда (млн.
і       і        і      ітенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
ВСЕГО                                               2500
В том числе:
ЦЕЛЕВЫЕ РЕСПУБЛИКАНСКИЕ ПРОГРАММЫ - всего                396
из них:
I. Программа "Восстановление экологической обстановки
и улучшение условий проживания населения в Приаралье"
КЫЗЫЛОРДИНСКАЯ ОБЛАСТЬ
Минсельхоз
1  Арала-Сарыбулакский групповой
водопровод, II-III очереди и
ветки подключения к нему          км     34       1997      50
2  Реконструкция насосной станции  тыс. куб 25       1998      20
7 "А", п. Новоказалинск         м в сутки
ЮЖНО-КАЗАХСТАНСКАЯ ОБЛАСТЬ
Минсельхоз
3  Арысский групповой водопровод     -!!-   9.1      1998      20
4  Реконструкция Дарбазинского
группового водопровода            -!!-    3       1997      10
5  Шаульдерский групповой

құбыры, 1-кезегi        "        6      1997          15
II. "Шалғайдағы аудандарды дамыту" бағдарламасы
Жамбыл облысы
Облыс әкiмi
6  Аудандық аурухана,
Мойынқұм селосы,     төсек      175     1998          50
Мойынқұм ауданы      саны,
ауысымда
қабылдан.
ғаны       200     1997
Батыс Қазақстан облысы
Облыс әкiмi
7  Аудандық аурухана,
Қаратөбе селосы -
iске қосу кешенi      "         100     1997         167
8  Мектеп, Темiр
Масин кеңшары,
Орда ауданы           орын      204     1997          54
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МАҚСАТТЫ БАҒДАРЛАМАҒА
ЕНБЕЙТIН ОБЪЕКТIЛЕР                 - барлығы        2104
олардың iшiнде:
БАЛЫҚ ШАРУАШЫЛЫҒЫ
Ауылшарминi
9  Жайық-Атырау бекiре
балық өсiру зауыты,
Атырау облысы
сеголеттер          млн.        3,06     1997       153
дана
АУЫЛШАРУАШЫЛЫҒЫ
Ауылшарминiнiң
Ауылшарминi
10 Нұра топтық су
құбырын қайта
жаңарту, Ақмола
облысы              км          10       1997       15
11 Бозой топтық су
құбырын қайта
жаңарту, Алматы
облысы              "           11,5     1997       10
12 Орда топтық су
құбыры, Батыс
Қазақстан облысы    "           60       1997       30
13 Беловод топтық су
құбырын қайта
жаңарту, Солтүстiк Қазақстан
облысы              км           3       1997       10
14 Солтүстiк Қазақстан өнеркәсiп.
тiк су құбырының
сумен жабдықтаудың
сыртқы жүйесi       "           17       1997       55
15 Есiл топтық су
құбырын қайта
жаңғырту,
Солтүстiк Қазақстан
облысы              "            8       1997       45
16 Соколов топтық     тәулi.
су құбырында       гiне
басты құрылыс.     мың
тарды кеңейту,     текше
Солтүстiк          метр
Қазақстан облысы                19       1999       15
17 Булаев топтық су
құбырын қайта
жаңарту, Солтүстiк
Қазақстан облысы    км           3       1997       40
18 Преснов топтық су
құбырын қайта
жаңарту, Солтүстiк
Қазақстан облысы    "            4       1997       40
19 Шаян селосына
шаруашылық-ауыз су
тарту, Алғабас
ауданы, Оңтүстiк
Қазақстан облысы    "             21,6   1997       34
<*>
20 Қандысу су қойма.
сындағы жөндеу-
қалпына келтiру
жұмыстары, Шығыс
Қазақстан облысы                         1997       10
Ауылшарминi
("Казагромелиоводхоз" ӨБ)
21 Қоянды топтық су
құбыры, Атырау
облысы, 1-кезекте  "            14,3     1997       50
22 Лихачев топтық су
құбыры, Қостанай
облысы             "            20,3     1998       50
23 Братск топтық су
құбыры, Қостанай
облысы             "             2,6     1997       24
СУ ШАРУАШЫЛЫҒЫ
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi
24 Талғар өзенiндегi
селге тосқауыл     млн.
плотина, Алматы    текше

водопровод, 1 очередь             -!!-    6       1997      15
II. Программа "Развитие отдаленных районов"
ЖАМБЫЛСКАЯ ОБЛАСТЬ
Аким области
6  Райбольница, с. Мойынкум                                    50
Мойынкумского района              коек,   175     1998
посе-
щений
в
смену   200     1997
ЗАПАДНО-КАЗАХСТАНСКАЯ ОБЛАСТЬ
Аким области
7  Райбольница, с. Каратобе                                   167
- пусковой комплекс               коек,   100     1997
посе-
щений
в
смену   100     1997
8  Школа, совхоз Темира Масина,                                54
Урдинский район                   мест    204     1997
ОБЪЕКТЫ, НЕ ВХОДЯЩИЕ В ЦЕЛЕВЫЕ
РЕСПУБЛИКАНСКИЕ ПРОГРАММЫ      - всего                   2104
из них:
РЫБНОЕ ХОЗЯЙСТВО
Минсельхоз
9  Урало-Атырауский осетровый
рыбоводный завод, Атырауская
область
сеголетки                        млн.шт. 3.06    1997      153
СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО
Минсельхоз
10  Реконструкция Нуринского
группового водопровода,
Акмолинская область               км      10      1997      15
11 Реконструкция Базойского
группового водопровода,
Алматинская область               -!!-    11.5    1997      10
12 Урдинский групповой водопровод,
Западно-Казахстанская область     -!!-     60     1997      30
13 Реконструкция Беловодского
группового водопровода,
Североказахстанская область       -!!-      3     1997      10
14 Система внешнего водоснабжения
Кокшетауского промводопровода     -!!-     17     1997      55
15 Реконструкция Ишимского
группового водопровода,
Северо-Казахстанская область      -!!-      8     1997      45
16 Расширение головных сооружений
на Соколовском групповом
водопроводе,
Северо-Казахстанская область      тыс.
куб. м
в сутки  19     1999      15
17 Реконструкция Булаевского
группового водопровода,
Северо-Казахстанская область      км        3     1997      40
18 Реконструкция Пресновского
группового водопровода,
Северо-Казахстанская область      -!!-      4     1997      40
19 Хозпитьевой водовод к с. Шаян,
Алгабасский район,
Южно-Казахстанская область        -!!-     21.6     1997      34
20 Ремонтно-восстановительные
работы на Канды-Сусском
водохранилище,
Восточно-Казахстанская область                    1997      10
Минсельхоз
(ПО "Казагромелиоводхоз")
21 Кояндинский групповой
водопровод 1 очередь,
Атырауская область                -!!-    14.3    1997      50
22 Лихачевский групповой
водопровод, Костанайская область  -!!-    20.3    1998      50
23 Братский групповой водопровод,
Костанайская область                -!!-     2.6    1997      24
ВОДНОЕ ХОЗЯЙСТВО
Государственный комитет Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям
24 Селезадерживающая плотина на      млн.

облысы             метр          5,7     1998        280
МЕТРОПОЛИТЕН
"Алматыметроқұрылысы" АҚ
25 Метрополитеннiң бi.
рiншi кезегi,
Алматы қаласы      км            8,3     2002        96
ХАЛЫҚҚА БIЛIМ БЕРУ
Алматы облысының әкiмi
26 Мектеп, Тұрар пос.,
"Дружба" кеңшары,
Қаскелең ауданы    орын          320     1997        36
<*>
Әл-Фараби атындағы ҚазМҰУ
27 Оқу-өндiрiстiк
аймақ, акт залы,
Алматы қаласы         "          1850    1997       158
<*>
Х.А. Иассауи атындағы Халықаралық қазақ-түрiк университетi
28 Университет
ғимараттарының кешенi,
II кезек, Түркiстан қаласы               1998        22
<*>
ДЕНСАУЛЫҚ САҚТАУ
Денсаулықминi
29 Республикалық бала.
ларды оқыту орталығы
(қосалқы ғимараттар),
аумақты көркейту,
инженерлiк-техника.
лық коммуникациялар),
Алматы қаласы                             1997       183
<*>
30 Ақтөбе медицина
институтының оқу-
лабораториялық
корпусына қосымша     мың
құрылыс, Ақтөбе      шаршы
қаласы оқу алаңы     метр     5,9         1997        50
Қазақстан Республикасының Президентi
Iс басқармасының Медицина орталығы
31 "Оқжетпес" санато.
рийының клуб-асха.
насы, Солтүстiк Қазақстан
облысы              орын     200          1998       89
<*>
32 Орталық аурухананың
емдеу корпусының
қосымша құрылысы,
Алматы қаласы       мың
(диагностикалық    шаршы
орталық)           метр       3            1997       42
<*>
Батыс Қазақстан облысының әкiмi
33 Аудандық аурухана, төсек     100           1998       30
<*>
Казталовка селосы, саны,
iске қосу кешенi   ауысымда
қабылда.
нуы       100           1998
Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi
34 Аурухана, Қазығұрт   "       150           1998       48
<*>
селосы                       200           1998
Мәдениет
Ғылымминi-Ғылым академиясы
35 М.О.Әуезовтың
Мұражай-үйi кешенiн
жаңғырта отырып,
қайта жаңарту,
Алматы қаласы     объект                    1997       64
<*>
"Қазақстанның теледидары және радиосы"
республикалық корпорациясы
36 Ақмола облыстық
теле-радио ком.
паниясын қайта
жаңарту, Ақмола
қаласы              "                        1997      71
Басқару Iшкiiсминi
37 Кедендiк бақылау
өткiзу пункттерiн
салу және техника.
лық жарақтау                                           210
Iшкiiсминi
<*>
38 ЛА-155/1 мекемелерiн
кеңейту, азық-түлiк
блогы, Алматы қаласы                          1997      23
39 Ақмола облысы
Державин ауданның
Степной поселкесiне
көшiрiлген бұрынғы
әскери бөлiмдi Ақмола
облысы iшкi iстер
басқармасының қатаң
режимдегi еңбекпен
түзеу колониясы
етiп қайта жаңарту                            1998      100
<*>
40 СМТК-нiң уақытша
ұстау изоляторы,
Петропавл қаласы                              1997      31

р. Талгар, Алматинская область    куб. м   5.7    1998      280
МЕТРОПОЛИТЕН
АО "Алматыметрострой"
25 Первая очередь метрополитена,
г. Алматы                         км       8.3    2002      96
НАРОДНОЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Аким Алматинской области
26 Школа, п. Турар, совхоз
"Дружба", Каскеленский район      мест     320    1997      36
КазГНУ имени Аль-Фараби
27 Учебно-производственная зона,
актовый зал, г. Алматы            -!!-     1850   1997      158
Международный Казахско-Турецкий университет имени Х.А.Ясави
28 Комплекс зданий университета,
II очередь, г. Туркестан                          1998       22
ЗДРАВООХРАНЕНИЕ
Минздрав
29 Республиканский детский
реабилитационный центр
(вспомогательные здания,
благоустройство территории,
инженерно-технические
коммуникации), г. Алматы                          1997      183
30 Пристройка к
учебно-лабораторному
корпусу Актюбинского
медицинского института,
г. Актюбинск учебная              тыс.
площадь                           кв. м.  5.9     1997      50
Медицинский центр Управления Делами
Президента Республики Казахстан
31 Клуб-столовая санатория
"Ок-Жетпес", Североказахстанская
область                           мест    200     1998      89
32 Пристройка к лечебному корпусу
центральной больницы, г. Алматы
(диагностический центр)           тыс.
кв. м   3       1997      42
Аким Западно-Казахстанской
области
33 Райбольница, с. Казталовка                                  30
пусковой комплекс                 коек,   100     1998
посе-
щений
в
смену   100     1998
Аким Южно-Казахстанской
области
34 Больница, с. Казыгурт             -!!-    150     1998      48
200     1998
КУЛЬТУРА
Миннауки - Академия наук
35 Реконструкция с реставрацией
комплекса Дома-музея
М.О. Ауэзова, г. Алматы           объект          1997      64
Республиканская корпорация
"Телевидение и радио Казахстана"
36 Реконструкция Акмолинской
областной телерадиокомпании,
г. Акмола                         -!!-            1997      71
УПРАВЛЕНИЕ
МВД
37 Строительство и техническое
оснащение таможенных
контрольно-пропускных пунктов                               210
МВД
38 Расширение учреждения ЛА-155/1,
пищеблок, г. Алматы                               1997      23
39 Реконструкция бывшей воинской
части, дислоцированной в п. Степной
Державинского района Акмолинской
области, под исправительно-трудовую
колонию строгого режима Управления
внутренних дел Акмолинской области                1998      100
40 Изолятор временного содержания
ОГСК, г. Петропавловск                            1997      31