Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 маусымдағы N 686 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 6 ақпан N 161. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.06.06. N 855 қаулысымен. ~P000855
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мемлекеттiк қызметтердi реформалау жөнiндегi комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 маусымдағы N 686 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 26, 216-құжат) мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мемлекеттiк қызметтердi реформалау жөнiндегi комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппаратының Басшысы - Т.Қ.Бегахметов енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1996 г. N 686
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 г. N 161. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 июня 2000 года N 855 ~P000855
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1996 г. N 686 P960686_ "О Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по реформированию государственных служб" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 26, ст. 216) следующее изменение:
ввести в состав Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по реформированию государственных служб Бегахметова Т.К. - Руководителя Аппарата Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан