Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 4 сәуiрдегi N 485
"Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер орталығының ғылыми ұйымдары мен тәжiрибе шаруашылықтары желiлерiн жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 қазандағы N 1332 қаулысын орындау үшiн және "Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер орталығының қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 желтоқсандағы
N 1502
P961502_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996ж.,
N 51, 490-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметi қаулы етедi:
Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 4 сәуiрдегi
N 485 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақ ауыл шаруашылығы ғылым академиясын ұйымдастыру мәселелерi" туралы Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 17 сәуiрдегi N 240 қаулысы (Қаз ССР ҚЖ, 1991 ж., N 11, 73-құжат).
2. "Одақтық және республикалық бағыныстағы ғылыми-зерттеу мекемелерiн Қазақ ауыл шаруашылығы ғылым академиясының құрамына беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 9 қаңтардағы N 15 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 1, 13-құжат).
3. "Қызылорда ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтын Арал өңiрi агроэкология және ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты етiп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 наурыздағы N 310 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 10, 115-құжат).
4. "Шығыс Қазақстан Ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 31 наурыздағы N 378 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 11, 131-құжат).
5. "Атырау ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 5 мамырдағы N 626 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17, 189-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 1997 г. N 485
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 31 октября 1996 г. N 1322 P961322_ "О совершенствовании сети научных организаций и опытных хозяйств Национального академического центра аграрных исследований Республики Казахстан" и в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 1996 г. N 1502 P961502_ "О мерах по обеспечению деятельности Национального академического центра аграрных исследований Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 51, ст. 490) Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 1997 г. N 485
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 17 апреля 1991 г. N 240 P910240_ "Вопросы организации Казахской академии сельскохозяйственных наук" (СП КазССР, 1991 г., N 11, ст. 73).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 января 1992 г. N 15 P920015_ "О передаче научно-исследовательских учреждений союзного и республиканского подчинения в состав Казахской академии сельскохозяйственных наук" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст. 13).
3. Пункт 6 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 марта 1995 г. N 310 P950310_ "О преобразовании Кзыл-Ординского научно-исследовательского института сельского хозяйства в Приаральский научно-исследовательский институт агроэкологии и сельского хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 10, ст. 115).
4. Пункт 6 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 марта 1995 г. N 378 P950378_ "Об организации Восточно-Казахстанского научно-исследовательского института сельского хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 11, ст. 131).
5. Пункт 7 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 мая 1995 г. N 626 P950626_ "Об организации Атырауского научно-исследовательского института сельского хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 17, ст. 189).