"Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамын дағдарыстан шығару жөнiндегi қосымша шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 сәуiрдегі N 698 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 381 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23  N 381  Қаулысымен.
"Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамы "РР Казахстан-торговля и финансирование ЛТД" бiрлескен кәсiпорнының басқаруына берiлген болатын. Басқарушы компания өзiнiң келiсiм-шарттық мiндеттемелерiн орындауды қамтамасыз еткен жоқ. Нәтижесiнде комбинат 1024 млн. теңге несиелiк берешегi және 42 млн. теңге дебиторлық берешекпен ауыр қаржылық-экономикалық жағдайға тап болды. Комбинат қызметкерлерiне төленбеген жалақы 96 млн. теңгеге жеттi.
"Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамының төлем қабiлетiн қалпына келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
"Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамын заңда белгiленген тәртiппен төлем қабiлетi жоқ борышкер деп танысын және соттан тыс оңалту рәсiмдерiне кiрiссiн:
М.Ж.Бiтiмбаевты "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамының мүлкi мен iсiн оңалтушы-басқарушы етiп тағайындасын және онымен 1-қосымшаға сәйкес қаржы-экономикалық нәтижелерге қол жеткiзуге мiндеттiлiк шартымен келiсiм-шарт жасассын;
бiр апта мерзiмде "РР Казахстан-торговля и финансирование ЛТД" бiрлескен кәсiпорнымен "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамының мүлкiн басқаруға жасалған келiсiм-шартты бұзу туралы шаралар қабылдасын;
он күн iшiнде 2-қосымшаға сәйкес Қаратал СЭС-iн қажеттi электр желiлерiмен және кiшi станцияларымен бiрге, оларды "Талдықорған электр станциялары" және "Талдықорған таратушы электр желiлерi компаниясы" акционерлiк қоғамдарының құрамынан бөлiп, "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамына заңда белгiленген тәртiппен беру жөнiнде шаралар қабылдасын;
бiр апта мерзiмде "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамының құрамынан қосалқы шаруашылық пен профилакторийдi бөлiп шығару жөнiнде белгiленген тәртiппен шаралар қабылдасын және "Шағын кәсiпкерлiктi дамытуға мемлекеттiк қолдауды күшейту және оны жандандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 6 наурыздағы N 3398  U973398_  Жарлығына сәйкес оларды конкурстық негiзде сату жөнiнде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментiне тапсырма берсiн.

О дополнительных мерах по выводу из кризиса акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 1997 г. N 698. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года N 381.
Сноска. Постановление Правительства РК от 30 апреля 1997 г. N 698 утратило силу постановлением Правительства РК от 23.04.2008  N 381 .
Акционерное общество "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" было передано в управление совместному предприятию "РР Казахстан-торговля и финансирование ЛТД". Управляющая компания не обеспечила выполнение своих контрактных обязательств. В результате комбинат оказался в тяжелом финансово-экономическом положении, имея кредиторскую задолженность 1024 млн. тенге и дебиторскую задолженность 42 млн. тенге. Невыплаченная заработная плата работникам комбината составляет 96 млн. тенге.
В целях восстановления платежеспособности акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
в установленном законодательством порядке признать акционерное общество "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" несостоятельным должником и приступить к внесудебным реабилитационным процедурам;
назначить Битимбаева М.Ж. реабилитационным управляющим имуществом и делами акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" и заключить с ним контракт с обязательным условием достижения финансово-экономических результатов в соответствии с приложением 1;
в недельный срок принять меры по расторжению контракта с совместным предприятием "РР Казахстан-торговля и финансирование ЛТД" на управление имуществом акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат";
в десятидневный срок в установленном законодательством порядке принять меры по передаче акционерному обществу "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" Каратальской ГЭС с необходимыми электрическими сетями и подстанциями согласно приложению 2, выделив их из состава акционерных обществ "Талдыкорганские электрические станции" и "Талдыкорганская распределительная электросетевая компания";
в недельный срок в установленном порядке принять меры по выделению из состава акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" подсобного хозяйства и профилактория и поручить Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан реализацию их на конкурсной основе в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 6 марта 1997 г.  N 3398  "О мерах по усилению государственной поддержки и активизации развития малого предпринимательства".

2. "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамын Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiнiң қызмет көрсетуiне берсiн.
3. "ТұранӘлем" Банкi" жабық акционерлiк қоғамы "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамының келiсiмiмен екi күн мерзiмде несиелер мен кепiлдемелер бойынша берешектердi тексерсiн.
4. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi:
екi күн мерзiмде "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамының несиелiк және дебиторлық берешегiнiң мөлшерiн анықтасын және алғашқы үш айда 3-қосымшаға сәйкес, мақсатты несие берудi қоса алғанда, 1997 жылға 275 млн. теңге сомасында қосымша мақсатты несиелеу жүргiзсiн;
"Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамына 1997 жылдың шiлдесiнде "Шахтықұрылысшы" (Текелi қаласы) акционерлiк қоғамы алдындағы 1996 жылдың сәуiр-қыркүйек айларындағы еңбекақы бойынша несиелiк берешегiн өтеу үшiн дәрменсiз кәсiпорындарды санациялауға көзделген республикалық бюджет қаражатының есебiнен 15 млн. теңге сомасында қосымша мақсатты несиелеу жүргiзiлсiн;<*>
келесi айға несие ресурстарын бөлудi өткен айдағы келiсiм-шарттың шарттары орындалған жағдайда жүзеге асырсын;
бiр апта мерзiмде "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамының несиелер және кепiлдiктер бойынша "ТұранӘлем" Банкi" жабық акционерлiк қоғамына берешегiн қабылдасын.
ЕСКЕРТУ. 4-тармақ үшiншi абзацпен толықтырылды - ҚРҮ-нiң
1997.07.11. N 1100 қаулысымен.  P971100_
5. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi мемлекеттiк Медетшi банкiмен бiрлесiп "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамының шахталық суағызғысын жұмыс iстету және қаржыландыру жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi бiр ай мерзiмде бюджетке төлемдер бойынша қолданылып жүрген заңдарға сәйкес "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамына мұрсат беру мүмкiндiгiн қарастырсын.
7. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi:
он күн мерзiмде "Қазмырыш" және "Шымкент қорғасын зауыты" акционерлiк қоғамдары үшiн "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамының мырыш және қорғасын концентратына монополияға қарсы заңдарға сәйкес белгiленген баға қою мүмкiндiгiн қарастырсын;
бiр апта мерзiмде Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiмен бiрлесiп "Родниковое" кен орнынан кен тасымалдауға арнап жеңiлдiктi тарифтердi қолдану жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.

2. Передать акционерное общество "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" на обслуживание в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан.
3. Закрытому акционерному обществу "Банк "ТуранАлем" по согласованию с акционерным обществом "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" в двухдневный срок произвести сверку задолженности по кредитам и гарантиям.
4. Государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан:
в двухдневный срок определить размер кредиторской и дебиторской задолженностей акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" и произвести дополнительное целевое кредитование на 1997 год в сумме 275 млн. тенге, в том числе в первые три месяца по графику целевого кредитования в соответствии с приложением 3;
произвести в июле 1997 года дополнительное целевое кредитование акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" в сумме 15 млн. тенге для погашения кредиторской задолженности перед акционерным обществом "Шахтостроитель" (г. Текели) по заработной плате за апрель-сентябрь 1996 года за счет средств республиканского бюджета, предусмотренных на санацию неплатежеспособных предприятий; <*>
выделение кредитных ресурсов на следующий месяц осуществлять при выполнении контрактных условий в предыдущем месяце;
в недельный срок принять задолженность по кредитам и гарантиям акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" перед закрытым акционерным обществом "Банк "ТуранАлем".
Сноска. Пункт 4 дополнен абзацем третьим - постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1997 г.  N 1100 .
5. Министерству экономики и торговли совместно с государственным Реабилитационным банком Республики Казахстан внести предложения по функционированию и финансированию шахтного водоотлива акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат".
6. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан в месячный срок рассмотреть возможность предоставления отсрочки акционерному обществу "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" по платежам в бюджет в соответствии с действующим законодательством.
7. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан:
в десятидневный срок в соответствии с антимонопольным законодательством рассмотреть возможность установления для акционерных обществ "Казцинк" и "Шимкентский свинцовый завод" фиксированных цен на цинковый и свинцовый концентраты акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат";
в недельный срок совместно с Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан внести предложения по применению льготных тарифов на перевозку руд с месторождения "Родниковое".

8. Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгi:
1997-1998 жылдары "Родниковое" кен орнында геологиялық-барлау жұмыстарын республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырсын;
"Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамын "Родниковое" кен орны бойынша геологиялық ақпараттар құнын төлеуден босатсын;
пайдалану бапқа келтiрулерiн қайта қарасын және "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамының "Текелi" кен орнында кендi iрiктеп өңдеу туралы мәселенi қарасын.
9. "Төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындарды Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 656 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17,
194-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне берiлген
төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындардың тiзбесi:
"Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" АҚ толықтырылсын.
10. "Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамы туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 қыркүйектегi N 1187
қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 30 сәуiрдегi
N 698 қаулысына
1-қосымша
"Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" АҚ-да 1997 жылдың
үш айында шығарылған тауарлық өнiм
______________________________________________________________________
Атауы                       і Тауарлық өнiм,
і млн. теңге
______________________________________________________________________
1                         і         2
______________________________________________________________________
1997 жылғы мамыр
"Текелi" кен орны
Қорғасын концентраты          178х30000             5.34
Мырыш концентраты             238х34000             8.092
Концентраттағы күмiс          125х8000              1.0
"Тұйық" кен орны
Қорғасын концентраты          621х30000             18.63
Концентраттағы күмiс          200х8000              1.6
"Родниковое" кен орны
Қорғасын концентраты          140х30000             4.2
Концентраттағы күмiс           50х8000              0.4
Басқа өнiмдер                                       1.0
Жиынтығы                                           40.26
1997 жылғы маусым
"Текелi" кен орны
Қорғасын концентраты          140х30000             4.2
Мырыш концентраты             255х34000             8.68
Концентраттағы күмiс           84х8000              0.672
"Тұйық" кен орны
Қорғасын концентраты          483х30000            14.49

8. Министерству энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан:
профинансировать в 1997-1998 годах за счет средств республиканского бюджета геолого-разведочные работы на месторождении "Родниковое";
освободить акционерное общество "Текелийский свинцово-цинковый комбинат" от уплаты стоимости геологической информации по месторождению "Родниковое";
пересмотреть эксплуатационные кондиции и рассмотреть вопрос о выборочной отработке руд на месторождении "Текели" акционерного общества "Текелийский свинцово-цинковый комбинат".
9. Внести в  постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656 "О перечне неплатежеспособных предприятий, передаваемых в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 17, ст. 194) следующее дополнение:
дополнить перечень неплатежеспособных предприятий, передаваемых в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан:
АО "Текелийский свинцово-цинковый комбинат".
10. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1996 г. N 1187 "Об акционерном обществе "Текелийский свинцово-цинковый комбинат".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 апреля 1997 г. N 698
Выпуск товарной продукции на АО "Текелейский
свинцово-цинковый комбинат"
за три месяца 1997 года
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование                      іТоварная продукция,
і  млн. тенге
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1                       і       2
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Май 1997 года
Рудник "Текели"
Свинцовый концентрат  178х30000                         5,34
Цинковый концентрат   238х34000                         8,092
Серебро в концентрате 125х8000                          1,0
Рудник "Туюк"
Свинцовый концентрат  621х30000                         18,63
Серебро в концентрате 200х8000                          1,6
Рудник "Родниковское"
Свинцовый концентрат  140х30000                         4,2
Серебро в концентрате  50х8000                          0,4
Прочая продукция                                        1,0
ИТОГО                                                   40,26
Июнь 1997 года
Рудник "Текели"
Свинцовый концентрат  140х30000                         4,2
Цинковый концентрат   255х34000                         8,68
Серебро в концентрате  84х8000                          0,672
Рудник "Туюк"
Свинцовый концентрат  483х30000                         14,49

Концентраттағы күмiс          180х8000              1.44
"Родниковое" кен орны
Қорғасын концентраты          420х30000            12.6
Концентраттағы күмiс          100х8000              0.8
Басқа өнiмдер                                       1.0
Жиынтығы                                           43.884
1997 жылғы шiлде
"Текелi" кен орны
Қорғасын концентраты          161х30000             4.83
Мырыш концентраты             415х34000            14.117
Концентраттағы күмiс           97х8000              0.776
"Тұйық" кен орны
Қорғасын концентраты          483х30000            14.49
Концентраттағы күмiс          180х8000              1.44
"Родниковое" кен орны
Қорғасын концентраты                               12.6
Концентраттағы күмiс                                0.8
Басқа өнiмдер                                       1.0
Жиынтығы                                           50.053
Барлығы                                           134.199
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 30 сәуiрдегi
N 698 қаулысына
2-қосымша
"Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" АҚ-ның құрамына
"ТРЭК" АҚ-мен берiлетiн қосалқы станцияларымен
желiлер
ВЛ 110 кВ N 154 шинадан 110 кВ ОЭО-2 N 153т қ/с дейiн
ВЛ 35 кВ N 4 ОЭО-2 қ/с-нан КГЭС қ/с дейiн
ВЛ 35 кВ N 6 КГЭС қ/с-нан N 163т қ/с-нан дейiн
ВЛ 35 кВ N 8 N 163т қ/с-нан N 153 қ/с дейiн
ВЛ 35 кВ N 1 N 163 қ/с-нан N 161 қ/с дейiн
N 2 қ/с-нан N 153 қ/с-нан N 161 "Текелi" руднигi қ/с дейiн КГЭС
35/6 қ/с
ОРУ 35/6 трансформатормен N 163 қ/с
153 қ/с трансформатормен 15000 ква 110/35/6 кВ
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 30 сәуiрдегi
N 698 қаулысына
3-қосымша
"Текелi қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамын
мақсатты несиелендiру
К Е С Т Е С I
______________________________________________________________________
Атауы                             і Сомасы,
і млн. теңге
______________________________________________________________________
1                           і        2
______________________________________________________________________
I. 1997 жылдың мамырында өндiрiске кететiн шығындар мен
борыштарды өтеу
1. Барлық кен орындары бойынша өндiрiске кеткен негiзгi шығындар
Босалқы бөлшектер                                  15.0
Айналым қаражаты                                   13.5
"Тұйық" кен орнынан кендi тасымалдау                5.0
"Родниковое" кен орнына кендi темiр жол
көлiгiмен тасымалдау                                3.2
Кендi өндiру жөнiндегi қызметке
төлем                                               6.2
Электр энергиясы                                    8.0

Серебро в концентрате 180х8000                          1,44
Рудник "Родниковское"
Цинковый концентрат   420х30000                         12,6
Серебро в концентрате 100х8000                          0,8
Прочая продукция                                        1,0
ИТОГО                                                   43,884
Июль 1997 года
Рудник "Текели"
Свинцовый концентрат 161х30000                          4,83
Цинковый концентрат 415х34000                           14,117
Серебро в концентрате 97х8000                           0,776
Рудник "Туюк"
Свинцовый концентрат 483х30000                          14,49
Серебро в концентрате 180х8000                          1,44
Рудник "Родниковское"
Цинковый концентрат                                     12,6
Серебро в концентрате                                   0,8
Прочая продукция                                        1,0
ИТОГО                                                   50,053
ВСЕГО                                                   134,199
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 апреля 1997 г. N 698
Сети с подстанциями, передаваемые от АО "ТРЭК"
в состав АО "Текелийский свинцово-цинковый комбинат"
ВЛ 110 кВ N 154 от шин 110 кВ ТЭЦ-2 дл п/с N 153т
ВЛ  35 кВ N 4 от п/с ТЭЦ-2 до п/с КГЭС
ВЛ  35 кВ N 6 от п/с КГЭС до п/с N 163
ВЛ  35 кВ N 8 от п/с N 163 до п/с N 153
ВЛ  35 кВ N 1 от п/с N 163 до п/с 161
N 2 от п/с N 153 до п/с N 161 рудника "Текели"
п/с 35/6 КГЭС
ОРУ 35/6 с трансформаторами п/с N 163
п/с N 153 с трансформатором 15000 ква 110/35/6 кВ
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 апреля 1997 г. N 698
ГРАФИК
целевого кредитования акционерного общества
"Текелийский свинцово-цинковый комбинат"
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование                      і      Сумма,
і    млн. тенге
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1                       і       2
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
I. Затраты на производство и погашение
долгов в мае 1997 года
1. Основные затраты на производство по всем рудникам
Запасные части                                          15,0
Оборотные средства                                      13,5
Транспорт руды с рудника "Туюк"                         5,0
Перевозка руды железнодорожным транспортом
с месторождения "Родниковское"                          3,2
Оплата услуг по добыче руды                             6,2
Электроэнергия                                          8,0

Жиынтығы                                           50.9
2. Қарыздарды өтеу:
1996 жылғы мамыр-шiлде айларындағы жалақы
жөнiндегi қарыздары өтеу                           26.0
Өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген
зиян үшiн адамдарға төлем                           6.0
Сот шешiмi бойынша комбинат
жұмысшыларының талап-арыздарын
қанағаттандыру                                     10.0
Табыс салығын төлеу                                 3.0
Әлеуметтiк сақтандыру қорына аудару                 9.0
Жиынтығы                                           54.0
I транш жиынтығы                                  104.9
II. 1997 жылдың маусымында өндiрiске кететiн шығындар
мен борыштарды өтеу
Барлық кен орындары бойынша өндiрiске кететiн
негiзгi шығындар
Тұйық                                              11.7
Текелi (су ағызбай)                                22.3
Родниковое                                         14.0
Басқалар                                            1.0
Жиынтығы                                           49.0
2. Қарыздарды өтеу:
1996 жылғы тамыздағы жалақы
жөнiндегi борыштарды өтеу                          12.0
Әлеуметтiк сақтандыру қорына аудару                 5.0
Табыс салығын төлеу                                20
Өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген зиян
үшiн адамдарға төлем                                8.0
Жиынтығы                                           27.0
II транш жиынтығы (27.0 + 49.0 - 43.9)             32.1
III. 1997 жылдың шiлдесiнде өндiрiске кететiн
шығындар мен борыштарды өтеу
1. Барлық кен орындары бойынша өндiрiске кететiн
негiзгi шығындар
Тұйық                                              11.7
Текелi (су ағызбай)                                27.1
Родниковое                                         14.0
Басқалар                                            1.0
Жиынтығы                                           53.8
2. Борыштарды өтеу:
1996 жылғы қыркүйектегi жалақы
жөнiндегi борыштарды өтеу                          12.0
Әлеуметтiк сақтандыру қорына аудару                 3.8
Табыс салығын төлеу                                 1.5
Өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген зиян
үшiн адамдарға төлем                                3.0
Жиынтығы                                           20.3
III транш жиынтығы (20.3 + 53.8 - 50.0)            24.1

ИТОГО                                              50,9
2. Погашение долгов:
На погашение долга по зарплате за
май-июль 1996 года                                      26,0
Выплаты лицам за причинение вреда жизни и
здоровью                                                6,0
Удовлетворение исковых заявлений работников
комбината по решению суда                               10,0
Выплаты подоходного налога                              3,0
Отчисления в фонд социального страхования               9,0
ИТОГО                                                   54,0
ИТОГО I транш                                           104,9
II. Затраты на производство и погашение долгов
в июне 1997 года
1. Основные затраты на производство по всем рудникам
Туюк                                                    11,7
Текели (без водоотлива)                                 22,3
Родниковское                                            14,0
Прочие                                                  1,0
ИТОГО                                                   49,0
2. Погашение долгов
Погашение долга по заработной плате за
август 1996 года                                        12,0
Отчисления в фонд социального страхования               5,0
Выплаты подоходного налога                              2,0
Выплаты лицам за причинение вреда жизни и
здоровью                                                3,0
ИТОГО                                                   27,0
ИТОГО II Транш (27,0 + 49,0 - 43,9)                     32,1
III. Затраты на производство и погашение долгов
в июле 1997 года
1. Основные затраты на производство по всем рудникам
Туюк                                                    11,7
Текели (без водоотлива)                                 27,1
Родниковское                                            14,0
Прочие                                                  1,0
ИТОГО                                              53,8
2. Погашение долгов
Погашение долга по заработной плате
за сентябрь 1996 года                                   12,0
Отчисления в фонд социального страхования               3,8
Выплаты подоходного налога                              1,5
Выплаты лицам за причинение вреда жизни и
здоровью                                                3,0
ИТОГО                                              20,3
ИТОГО III транш (20,3 + 53,8 - 50,0)               24,1