"Маңғыстаумұнайгаз" ашық акционерлiк қоғамының мемлекеттiк акциялар пакетiн сату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 28 мамырдағы N 897
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Тендерлiк комиссияның "Central Asia Petrolium LTD" компаниясын (бұдан әрi - Компания) тендердiң жеңiмпазы деп тану және оған Компания мен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментi арасында жасасылған шартқа сәйкес "Маңғыстаумұнайгаз" ашық акционерлiк қоғамының мемлекеттiк акциялар пакетiнiң 60 процентiн сату туралы қорытындысына келiсiм берiлсiн.
2. Мүдделi орталық атқарушы органдарға Маңғыстау облысының әкiмiмен бiрлесiп шарттың ережелерiн орындауды қамтамасыз ету жөнiнде шаралар қолдану тапсырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О продаже государственного пакета акций открытого акционерного общества "Мангистаумунайгаз"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1997 г. N 897
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с заключением тендерной комиссии о признании компании "Central Asia Petrolium LTD" (далее - Компания) победителем тендера и продаже ему 60 процентов государственного пакета акций открытого акционерного общества "Мангистаумунайгаз" по договору, заключенному между Компанией и Департаментом по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Поручить заинтересованным центральным исполнительным органам совместно с акимом Мангистауской области принять меры по обеспечению выполнения условий договора.
Премьер-Министр
Республики Казахстан