"Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының акцияларын сату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 4 маусымдағы N 922
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Үкiметi мен "ДЭУ" корпорациясы арасында 1997 жылғы 31 мамырда жасалған Акцияларды сату-сатып алу туралы келiсiмнiң шарттары мен ережелерi мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi "Қазақтелеком" ашық акционерлiк қоғамына берiлген 1996 жылғы 5 қарашадағы N 000001 Лицензия мен 1997 жылғы 21 мамырдағы оған Қосымшаға тиiстi өзгерiс енгiзсiн. <*>
3. Қазтелеком" ашық акционерлiк қоғамының тарифтерiн Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң келiсiмi бойынша, Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi комитетi белгiлейдi деп белгiленсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 2,3-тармақтары жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң 1998.02.03.
N 73 қаулысымен. P980073_
4. Министрлiктер, өзге де орталық және жергiлiктi атқарушы органдар аталған Келiсiмдi жүзеге асыруға жәрдем көрсетсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О продаже акций Национальной акционерной компании "Казахтелеком"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 года № 922
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить условия и положения Соглашения о купле-продаже акций между Правительством Республики Казахстан и корпорацией "ДЭУ" от 31 мая 1997 года.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан внести соответствующие изменения в Лицензию от 5 ноября 1996 года N 000001 и Приложение к ней от 31 мая 1997 года, выданную открытому акционерному обществу "Казахтелеком".
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 03.02.1998 № 73.
3. Установить, что тарифы открытого акционерного общества "Казахтелеком" устанавливаются Комитетом по ценовой и антимонопольной политике Агентства по стратегическому планированию и реформам по согласованию с Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 03.02.1998 № 73.
4. Министерствам, иным центральным и местным исполнительным органам оказывать содействие в реализации указанного Соглашения.
Премьер-Министр
Республики Казахстан