Мемлекеттiк акциялар пакетiнiң бiр бөлiгi қор биржасында сатылатын, шаруашылық жүргiзушi субъектiлер тiзбесiне енгiзiлген кәсiпорындардың мемлекеттiк акциялар пакетiнiң көлемiн айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 6 маусым N 936. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.30. N 1504 қаулысымен. ~P991504
Қазақстан республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Бағалы қағаздармен биржалық сауда жасауды жандандыру
жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 15 желтоқсандағы N 1538 қаулысына
P961538_
(Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 52, 499-құжат) сәйкес мемлекеттiк
акциялар пакетiнiң бiр бөлiгi қор биржасында сатылатын мына шаруашылық
жүргiзушi субъектiлер сатудың бiрiншi кезеңiне қойылсын:
"Қазақстан алюминийi" акционерлiк қоғамы - 5 процент;
"Казхром" акционерлiк қоғамы - 2 процент;
"Соколов-Сарыбай КБӨБ" акционерлiк қоғамы -  2 процент;
"Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлiк қоғамы - 16,5
процент;
<*>
"Қазақстан Халықтық Банкi" акционерлiк қоғамы - 10 процент;
<*>
"Оңтүстiк Топар кен басқармасы" акционерлiк қоғамы - 30 процент;
"Борлы" акционерлiк қоғамы - 10 процент;
"Шымкент қорғасын зауыты" акционерлiк қоғамының бүкiл
сатылмаған мемлекеттiк пакетi - 39 процент.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1998.07.24. N 693
қаулысымен.
P980693_
2. Инвестициялық банктер арасында тендердiң екiншi кезеңiн
жүзеге асыру үшiн сатылатын мемлекеттiк акциялар пакетiнiң төменде
келтiрiлген шаруашылық жүргiзушi субъектiлер бойынша мынадай
проценттерi айқындалсын:
"Жезқазғанцветмет" акционерлiк қоғамы - 5-20 процент;
"Маңғыстаумұнайгаз" акционерлiк қоғамы - 5-7 процент;
"Қазақтелеком" акционерлiк қоғамы - 2-4,5 процент;
"Ақтөбемұнайгаз" акционерлiк қоғамы - 5-15 процент.
<*>
ЕСКЕРТУ. 1 және 2-тармақтар өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.11.15.
N 1588 қаулысымен.
P971588_
3. "Мемлекеттiк акциялар пакетiнiң бiр бөлiгi қор биржасында
сатылатын шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң тiзбесiн бекiту туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 30 желтоқсандағы N 1716
қаулысына
P961716_
мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Аталған қаулыға N 1 қосымшадағы 12 және 25 жолдар
"Теңiзмұнайгаз АҚ"
"Ембiмұнайгаз АҚ" алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi N 33, 34, 35 мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"33 "Ақтөбемұнайгаз АҚ"
"34 Лисаков КБК"
"35 Шығыс Қазақстан мыс-химия комбинаты"
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об определении величины государственных пакетов акций предприятий, вошедших в перечень хозяйствующих субъектов, часть государственного пакета акций которых будет реализована на фондовой бирже
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1997 г. N 936. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 сентября 1999 г. N 1504 ~P991504.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 1996 г. N 1538 P961538_ "О мерах по активизации биржевой торговли ценными бумагами" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 52, ст. 499) выставить на первый этап
реализации части государственных пакетов акций на фондовой бирже
следующих хозяйствующих субъектов:
акционерное общество "Алюминий Казахстана" - 5 процентов;
акционерное общество "Казхром" - 2 процента;
акционерное общество "Соколовско-Сарбайское ГОПО" - 2 процента;
акционерное общество "Усть-Каменогорский титаново-магниевый
комбинат" - 16,5 процента;
акционерный банк "Народный банк Казахстана" - 10 процентов;
акционерное общество "Южно-Топарское рудоуправление" - 30
процентов;
акционерное общество "Борлы" - 10 процентов;
акционерное общество "Шымкентский свинцовый завод" - весь
нереализованный государственный пакет - 39 процентов.
<*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями
Правительства РК от 15 ноября 1997 г. N 1588
P971588_
; от 24 июля
1998 г. N 693
P980693_
.
2. Для реализации второго этапа тендера среди инвестиционных
банков определить следующий процент реализуемых государственных
пакетов акций по нижеперечисленным хозяйствующим субъектам:
акционерное общество "Жезказганцветмет" - 5 - 20 процентов;
акционерное общество "Мангистаумунайгаз" - 5 - 7 процентов;
акционерное общество "Казахтелеком" - 2 - 4,5 процента;
акционерное общество "Актобемунайгаз" - 5 - 15 процентов.
<*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением
Правительства РК от 15 ноября 1997 г. N 1588
P971588_
.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
31 декабря 1996 г. N 1716
P961716_
"Об утверждении перечней
хозяйствующих субъектов, часть государственного пакета акций которых
будет реализована на фондовой бирже" следующие изменения и
дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 12 и 25,
"12 АО "Тенгизмунайгаз"
"25 АО Эмбамунайгаз" исключить;
дополнить строками, порядковые номера 33, 34, 35, следующего
содержания:
"33 АО "Актобемунайгаз
"34 Лисаковский ГОК
"35 Восточно-Казахстанский медно-химический комбинат".
Премьер-Министр
Республики Казахстан