Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 мамырдағы N 678 қаулысының 1-тармағының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 12 маусымдағы N 954
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасында алкогольдi iшiмдiктердi сату тәртiбiн сақтауға бақылауды күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 мамырдағы N 678 қаулысының P950678_ 1-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу пункта 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 мая 1995 г. N 678
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1997 г. N 954
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 мая 1995 г. N 678 P950678_ "Об усилении контроля за соблюдением порядка реализации алкогольных напитков в Республике Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан