Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1749 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 12 маусымдағы N 957
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң ТМД Сыртқы экономикалық қызметiнiң бiрыңғай тауарлық номенклатурасы туралы үкiметаралық келiсiмдерiн жүзеге асыру және тауарлардың кодтары мен сипаттамаларын оның жаңа редакциясына сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Акцизделетiн тауарларды жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен мiндеттi түрде таңбалауды енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1749 қаулысына P961749_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 53, 518-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
7-тармақтың төртiншi абзацындағы "2206" деген сан "2206 00"
деген санмен ауыстырылсын;
аталған қаулының 2-шi қосымшасының:
"Шараптар, шампан шараптары" деген жолындағы "2206" деген сан"
2206 00" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 1997 жылдың 15 маусымынан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1749
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1997 г. N 957
В целях реализации межправительственного Соглашения государств-участников Содружества Независимых Государств о единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности СНГ и приведения кодов и описания товаров в соответствие с ее новой редакцией Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1749 P961749_ "О введении обязательной маркировки подакцизных товаров марками акцизного сбора нового образца" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 518) следующие изменения:
в абзаце четвертом пункта 7 цифру "2206" заменить цифрой "2206 00";
в приложении 2 к указанному постановлению:
по строке "Вина, шампанские вина" цифру "2206" заменить цифрой "2206 00".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 15 июня 1997 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан