"Қалжат" шекара асуын iске қосу кешенiнiң құрылысын аяқтау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 12 маусым N 969. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.12.27. N 1897 қаулысымен.~P001897
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қытай Халық Республикасының арасында болған келiсiмдi жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Алматы облысы әкiмiнiң Мемлекеттiк кеден комитетiмен бiрлесiп өткiзген "Қалжат" шекара асуын iске қосу кешенiнiң құрылысын жалғастыруға арналған тендердiң жеңiмпазы ретiнде "Алматы-келiсiм-шарт" агенттiгiн айқындаған тендердiң нәтижелерiне келiсiм берiлсiн.
Алматы облысының әкiмi мен Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кеден комитетiнiң көрсетiлген кешеннiң құрылысын 1997 жылы "Алматы-келiсiм-шарт" агенттiгiнiң қаражаты есебiнен аяқтау туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Алматы облысының әкiмi белгiленген тәртiппен шекара аймағынан "Алматы-келiсiм-шарт" агенттiгiне терминалдар мен әлеуметтiк сала объектiлерiн орналастыру үшiн ақысыз негiзде жердi тұрақты пайдалануға 22,5 га жер учаскесiн бөлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi ақысыз негiзде "Алматы-келiсiм-шарт" агенттiгiнен "Қалжат" шекара асуын iске қосу кешенiне кiретiн, құрылысы аяқталған объектiлердi қабылдап алсын.
4. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден комитетi пайдалануға енгiзiлген "Қалжат" шекара асуын iске қосу кешенiн балансына қабылдасын және 1997 жылдың 1 қазанынан бастап оны пайдалануды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О завершении строительства пускового комплекса пограничного перехода "Кольжат"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1997 г. N 969. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 2000 года N 1897 ~P001897
В целях реализации существующих соглашений между Правительствами Республики Казахстан и Китайской Народной Республики Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с результатами тендера, проведенного акимом Алматинской области совместно с Государственным таможенным комитетом, определившего победителем тендера на продолжение строительства пускового комплекса пограничного перехода "Кольжат" агентство "Алматы-Контракт".
Принять предложение акима Алматинской области и Государственного таможенного комитета Республики Казахстан о завершении строительства указанного комплекса в 1997 году за счет средств агентства "Алматы-Контракт".
2. Акиму Алматинской области в установленном порядке выделить в приграничной зоне агентству "Алматы-Контракт" земельный участок площадью 22,5 га на безвозмездной основе в постоянное землепользование для размещения терминалов и объектов социальной сферы.
3. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан принять на безвозмездной основе от агентства "Алматы-Контракт" законченные строительством объекты, входящие в пусковой комплекс пограничного перехода "Кольжат".
4. Государственному таможенному комитету Республики Казахстан принять на баланс введенный в эксплуатацию пусковой комплекс пограничного перехода "Кольжат" и обеспечить его эксплуатацию с 1 октября 1997 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан