Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 маусымдағы N 997 Қаулысы.
"Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының жүйесiн реформалау жөнiндегi кезектi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 4 наурыздағы N 3377 Жарлығын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетi (бұдан әрi - Комитет) құрылсын.
2-7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.10. N 1363 қаулысымен.
8. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн, қоса берiлiп отырған өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 20 маусымдағы
N 997 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Қорғаныс
өнеркәсiбi жөнiндегi комитетi (Қорғанысминiнiң
Қорғанысөнеркәсiпкомы) туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.10. N 1363 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 20 маусымдағы
N 997 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi Қорғаныс
өнеркәсiбi жөнiндегi комитеттiң қарауындағы ұйымдардың
ТIЗБЕСI
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.10. N 1363 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 20 маусымдағы
N 997 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасының аумағындағы стратегиялық шабуыл жасау қаруларын жою жөнiндегi Үкiметтiк комиссия туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 қыркүйектегi N 1280 қаулысының 4 және 9-тармақтарындағы "Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi жанындағы Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитет" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2.<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1998.09.24. N 950 қаулысымен .
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасындағы тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 298 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 11, 83-құжат):
3-тармақтағы "Экономика" деген сөзден кейiн "және сауда" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi мен оның жергiлiктi жерлердегi органдары" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Үкiметi уәкiлеттiк берген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулыға 1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi мен оның жергiлiктi жерлердегi органдары", "Өнеркәсiп және сауда министрлiгi", "Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнде" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Үкiметi уәкiлеттiк берген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары" деген сөздермен ауыстырылсын.

О Комитете по оборонной промышленности Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 года N 997.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 4 марта 1997 года N 3377 "Об очередных мерах по реформированию системы государственных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Комитет по оборонной промышленности Министерства обороны Республики Казахстан (далее - Комитет).
2-7. Утратили силу постановлением Правительства РК от 10.09.1999 N 1363
8. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 июня 1997 года N 997
Изменения и дополнения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В пунктах 4 и 9 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 сентября 1995 года N 1280 "Об утверждении Положения о Правительственной комиссии по ликвидации стратегических наступательных вооружений на территории Республики Казахстан" слова "Комитет по оборонной промышленности при Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Комитет по оборонной промышленности Министерства обороны Республики Казахстан".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.09.1998 N 950.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 марта 1996 г. N 298 P960298_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 11, ст.83):
в пункте 3 после слов "Министерство экономики" дополнить словами "и торговли";
в пункте 4 слова "Министерство промышленности и торговли Республики Казахстан и его органы на местах" заменить словами "Государственные органы Республики Казахстан, уполномоченные Правительством Республики Казахстан";
в приложении 1 к указанному постановлению:
слова "Министерством промышленности и торговли Республики Казахстан и его органами на местах", "Министерством промышленности и торговли", "Министерстве промышленности и торговли" заменить словами "Государственными органами Республики Казахстан, уполномоченными Правительством Республики Казахстан".

5. "Қорғау" ұлттық акционерлiк компаниясын қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 15 мамырдағы N 603 қаулысына :
аталған қаулыға 2-қосымшадағы:
Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi қолданылып жүрген заңдарға сәйкес сатылатын акционерлiк қоғамдардың тiзбесiнен Атырау қаласындағы "Шельф" акционерлiк қоғамы алынып тасталсын.
6. Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.08 № 1324 Қаулысымен.

5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1996 г. N 603 P960603_ "О реорганизации Национальной акционерной компании "Коргау":
в приложении 2 к указанному постановлению:
из перечня акционерных обществ, государственные пакеты акций которых реализуются в соответствии с действующим законодательством, исключить АО "Шельф", г.Атырау.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.12.2010 N 1324.