Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 7 шiлдедегi N 1065
Қазақстан Республикасының әскери соттарына басшылықты жақсарту және олардың жұмыстарының сапасын көтеру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң орталық аппаратының саны Әскери соттар басқармасы аппаратының санын қысқарту есебiнен 14 адамға көбейтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң тиiстi шығыс сметасын әскери соттардың шығыс сметасын азайту есебiнен көбейтсiн.
3. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 сәуiрдегi N 450 P970450_ қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "136" деген сан "150" деген санмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Отдельные вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1997 г. N 1065
В целях улучшения руководства военными судами Республики Казахстан и повышения качества их работы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Увеличить численность центрального аппарата Министерства юстиции Республики Казахстан на 14 единиц за счет сокращения численности аппарата Управления военных судов.
2. Министерству финансов Республики Казахстан увеличить соответственно смету расходов Министерства юстиции Республики Казахстан за счет уменьшения сметы расходов военных судов.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1997 г. N 450 P970450_ "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 2 цифру "136" заменить цифрой "150".
Премьер-Министр
Республики Казахстан