Үндiстан Республикасының несиесiн одан әрi пайдалану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 14 шiлдедегi N 1109
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Үндiстан Республикасы Үкiметiнiң арасында қол қойылған 1993 жылғы 23 шiлдедегi Келiсiмнiң шеңберiнде Үндiстан Республикасы берген несиенiң бiрiншi траншын түпкiлiктi жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
"Центркредит" Банкi ашық акционерлiк қоғамымен соңғысының "Тағам" акционерлiк компаниясының iс жүзiндегi жобалары бойынша негiзгi борыш пен несие проценттерiн өтеу жөнiндегi мiндеттемелерiн қамтамасыз ету жөнiндегi келiсiмдi ресiмдеудi аяқтасын;
Үндiстан Республикасының Қаржы министрлiгiне берiлген несиенiң бiрiншi траншы бойынша негiзгi борыштың бiрiншi төлену мерзiмiн ұзарту туралы өтiнiш жасап хат жолдасын.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi "Казах Аджанта фарма Лтд" қазақстан-үндiстан кәсiпорнымен бiрлесiп "Алматы қаласындағы фармацевтика заводының құрылысы" жобасын жүзеге асыруды аяқтасын.
3. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк экспорт-импорт банкi
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен шетел несиесiне қызмет
көрсету агенттiк келiсiм жасасын.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Үндiстан
Республикасы несиесiнiң бiрiншi траншын оны одан әрi есепке алуы үшiн
мемлекет кепiлдiк берген сыртқы борыш тiзiлiмiнде көрсетсiн.
5. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қаржы
министрлiгiмен бiрлесе отырып Үндiстан Республикасының Үкiметiне
несиенiң екiншi траншын пайдаланудан бас тарту туралы ресми ұсыныс
жолдасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О дальнейшем использовании кредита Республики Индии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 1997 г. N 1109
В целях окончательной реализации первого транша кредита, предоставленного Республикой Индией в рамках Соглашения от 23 июля 1993 года, подписанного между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Индии, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
завершить оформление соглашения с открытым акционерным обществом Банк "Центркредит" по обеспечению последним обязательств по погашению основного долга и процентов по кредиту по действующим проектам акционерной компании "Тагам";
направить письмо в Министерство финансов Республики Индии с просьбой о пролонгации срока первой выплаты основного долга по первому траншу предоставленного кредита.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан завершить реализацию проекта "Строительство фармацевтического завода в г. Алматы" совместного казахстанско-индийского предприятия "Казах Аджанта фарма Лтд".
3. Государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан заключить с Министерством финансов Республики Казахстан агентское соглашение по обслуживанию иностранного кредита.
4. Министерству финансов Республики Казахстан отразить в
реестре гарантированного государством внешнего долга первый транш
кредита Республики Индии для дальнейшего его учета.
5. Министерству иностранных дел совместно с Министерством
финансов Республики Казахстан направить официальное предложение в
Правительство Республики Индии об отказе от использования
второго транша кредита.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан