"McGuire, Woods, Battle & Boothe, L.L.P" халықаралық заң фирмасын Айзенберг компаниясы тобының Қазақстан Республикасына талаптары бойынша Стокгольм қаласындағы Сауда палатасының Төрелiк институтындағы сот процестерiне байланысты Қазақстан Республикасының мүддесiн қорғауға тарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 18 шiлдедегi N 1136
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қазақстан Республикасына "Юниверсал Саплай Компани" қойған талабы бойынша N 039/1997 қозғалған iс, Қазақстан Республикасына "Айзенберг Экспорт Компани, Лтд" және "Эйша Хаус, Лтд" қойған талабы бойынша қозғалған N 038/1997 iс бойынша Стокгольм қаласындағы Сауда палатасының Төрелiк институтында Айзенберг компаниясы тобының талаптары бойынша тiкелей сот iстерiн адвокат ретiнде жүргiзуге, үкiмет органдарымен, басқа да тиiстi талаптармен келiссөздер жүргiзуге, сот құжаттарын және сайысушылық қағаздарын, iске қатысты құқықтық мәселелер мен процедуралық зерттеулердi қоса алғанда, Қазақстан Республикасының мүддесiн бiлдiруге және қорғауға "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасын таңдап алуы туралы шешiмi мақұлдансын.
2. Консультациялық қызмет көрсету кешенiне жасалған шарттың мәтiнi мақұлдансын.
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi К.А.Колпаков Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасымен Консультациялық қызмет кешенiн көрсетуге жасалған шартқа қол қойсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, ай сайын
"МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасы
ұсынатын, жалпы сомасы 200 000 (екi жүз мың) АҚШ доллары көлемiнен
аспайтын Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi
N 620
P970620_
қаулысында көрсетiлген тәртiппен шоттарға өтем жасауды
жүзеге асырады деп белгiлесiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О привлечении международной юридической фирмы "McGuire, Woods, Battle & Boothe, L.L.P" к защите интересов Республики Казахстан в связи с судебными процессами в Арбитражном институте Торговой палаты г.Стокгольма по искам группы компаний Айзенберга к Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 1997 г. N 1136
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить решение Министерства юстиции Республики Казахстан о выборе международной юридической фирмы "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р" для представления и защиты интересов Республики Казахстан в Арбитражном институте Торговой палаты г. Стокгольма по делу N 039/1997, возбужденному по иску "Юниверсал Саплай Компани" к Республике Казахстан, и делу N 038/1997, возбужденному по иску "Айзенберг Экспорт Компани, Лтд" и "Эйша Хаус, Лтд" к Республике Казахстан, включая непосредственное ведение судебных дел в качестве адвоката, переговоры с правительственными органами, другими соответствующими сторонами, подготовку и подачу судебных документов и состязательных бумаг и исследование относящихся к делу вопросов права и процедур.
2. Одобрить текст Договора на оказание комплекса консультационных услуг.
Министру юстиции Республики Казахстан Колпакову К.А. подписать от имени Правительства Республики Казахстан Договор на оказание комплекса консультационных услуг с международной юридической фирмой "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р.".
3. Установить, что Министерство финансов Республики Казахстан
осуществляет оплату счетов, ежемесячно представляемых международной
юридической фирмой "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р.", на
сумму, не превышающую в общей сложности 200 000 (двести тысяч)
долларов США, в порядке, предусмотренном постановлением
Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 620.
P970620_
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан