Республиканың ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн лизинг шартымен тракторларымен қамтамасыз ету мақсатында өзара борыштарға есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 21 шiлдедегi N 1141.
Республиканың ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн лизинг шартымен "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамы шығаратын тракторлармен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Алматы поршень заводы" акционерлiк қоғамының қосылған құнға салынатын салық және заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы бойынша республикалық бюджеттiң алдындағы 100 (жүз) млн. теңге мөлшерiндегi берешегiне өтеу жүргiзсiн.
Көрсетiлген соманы "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамының республиканың ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiне лизинг шартымен тракторлар беруi жөнiндегi шараларды ұйымдастыруы үшiн Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қорын қаржыландыру есебiне есептесiн.
Берешектi есептеу көрсетiлген сома 1997 жылға арналған республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетiле отырып жүргiзiлсiн.
2. "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамы республиканың ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiне лизинг шартымен оның "Алматы поршень заводы" акционерлiк қоғамына жинақтаушы бөлшектер үшiн берешектерiн өтеу есебiне тракторлар берудi жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi
"Павлодартрактор" акционерлiк қоғамымен, "Алматы поршень заводы"
акционерлiк қоғамымен және лизинг берушiлермен бiрлесiп есептеу
жүргiзу үшiн өзара борыштарды салыстыра тексеру актiлерiн ұсынуды
қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау
комитетi есептеу жүргiзудiң барысына бақылау орнатсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О проведении зачета взаимных долгов в целях обеспечения сельскохозяйственных товаропроизводителей республики тракторами на условиях лизинга
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 1997 г. N 1141
В целях обеспечения сельскохозяйственных товаропроизводителей республики на условиях лизинга тракторами, производимыми акционерным обществом "Павлодартрактор", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести погашение задолженности перед республиканским бюджетом акционерного общества "Алматинский завод "Поршень" по налогу на добавленную стоимость и подоходному налогу с юридических лиц в размере 100 (сто) млн. тенге;
зачесть указанную сумму в счет финансирования Государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства для организации мер по поставке тракторов акционерным обществом "Павлодартрактор" сельскохозяйственным товаропроизводителям республики на условиях лизинга.
Зачет задолженности произвести с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1997 год.
2. Акционерному обществу "Павлодартрактор" осуществить поставку тракторов сельскохозяйственным товаропроизводителям республики на условиях лизинга в счет погашения его задолженности акционерному обществу "Алматинский завод "Поршень" за комплектующие детали.
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан
совместно с акционерными обществами "Павлодартрактор", "Алматинский
завод "Поршень" и лизингодателями обеспечить представление актов
сверки взаимных долгов для проведения зачета.
4. Комитету финансового контроля Министерства финансов
Республики Казахстан установить контроль за ходом проведения зачета.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан