Қоғамдық денсаулық сақтау мектебiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 21 шiлдедегi N 1142
Қоғамдық денсаулық сақтау жөнiндегi мамандарды даярлау мен қайта даярлау, денсаулық сақтау органдары мен мекемелерi басшыларының денсаулық сақтауды реформалау жағдайындағы менеджмент, маркетинг, экономика мәселелерi жөнiндегi бiлiктiлiгiн арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң 1997 жылы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Қоғамдық денсаулық сақтау мектебiн құру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi белгiленген тәртiппен Қоғамдық денсаулық сақтау мектебiнiң жарғысын, құрылымын, оқу нысанын, мамандықтары тiзбесiн және профессорлық-оқытушы құрамының санын бекiтсiн, байқаушы кеңесiн құрсын.
3. Қоғамдық денсаулық сақтау мектебiн ұйымдастыру және оны
мемлекеттiк мекеме ретiнде одан әрi қаржыландыру республикалық
бюджетте Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
кадрларын даярлауға көзделген қаражат шегiнде жүзеге асырылсын.
4. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi
Қоғамдық денсаулық сақтау мектебiн Алматы қаласы, Өтепов көшесi 19а
мекен-жайдағы үй-жайға орналастырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Об образовании Школы общественного здравоохранения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 1997 г. N 1142
В целях подготовки и переподготовки специалистов по общественному здравоохранению, повышению квалификации руководителей органов и учреждений здравоохранения по вопросам менеджмента, маркетинга, экономики в условиях реформирования здравоохранения Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства здравоохранения Республики Казахстан о создании в 1997 году Школы общественного здравоохранения Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном порядке утвердить устав, структуру, форму обучения, перечень специальностей и численность профессорско-преподавательского состава, создать наблюдательный совет Школы общественного здравоохранения.
3. Организацию Школы общественного здравоохранения и ее
дальнейшее финансирование в качестве государственного учреждения
осуществлять в пределах средств, предусмотренных в республиканском
бюджете на подготовку кадров Министерства здравоохранения Республики
Казахстан.
4. Министерству здравоохранения Республики Казахстан разместить
Школу общественного здравоохранения в здании по адресу: г. Алматы,
ул. Утепова 19а.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан