Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Республикалық мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң қоғамдық тамақтандыру еншiлес мемлекеттiк кәсiпорны туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 24 шiлдедегi N 1165
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Республикалық мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiне Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Республикалық мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң қоғамдық тамақтандыру еншiлес мемлекеттiк кәсiпорнын құруға рұқсат етiлсiн.
Еншiлес кәсiпорынның орналасатын жерi Алматы қаласы, Республика алаңы, 4 мекен-жайында орналасқан Қазақстан Республикасының Президентi Резиденциясының үйi деп белгiленсiн.
Еншiлес кәсiпорынның қызметiн қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi мен Премьер-Министрi Кеңсесiнiң қызметкерлерiн қоғамдық тамақтандыруды қамтамасыз ету үшiн пайдаланылатын сауда және технологиялық жабдықтары Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Республикалық мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң балансына берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Республикалық мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгi белгiленген тәртiппен аталған еншiлес кәсiпорынның жарғысын бекiтсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О дочернем государственном предприятии общественного питания Республиканского государственного производственно-эксплуатационного объединения Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 г. N 1165
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить Республиканскому государственному производственно-эксплуатационному объединению Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан создать дочернее государственное предприятие общественного питания Республиканского государственного производственно-эксплуатационного объединения Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Определить место нахождения дочернего предприятия в здании Резиденции Президента Республики Казахстан по адресу: город Алматы, площадь Республики, 4.
Для обеспечения деятельности дочернего предприятия передать на баланс Республиканского государственного производственно-эксплуатационного объединения Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан торговое и технологическое оборудование, используемое для обеспечения общественного питания работников Администрации Президента и Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Республиканскому государственному
производственно-эксплуатационному объединению Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан в установленном порядке
утвердить устав названного дочернего предприятия.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан