Маңғыстау облысының көмiрсутегi шикiзаты кен орындары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 24 шiлдедегi N 1170
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгi "Маңғыстаумұнайгаз" акционерлiк қоғамына Ащыағар, Айрантақыр, Солтүстiк Аққар, Придорожное, Атамбай-Сарытөбе және Бектұрлы кен орындарында көмiрсутегi шикiзатын өндiруге және барлауға белгiленген тәртiппен лицензиялар беру туралы шешiм дайындасын.
2. "Маңғыстау облысының әлеуметтiк-экономикалық даму мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 қаңтардағы N 124 P970124_ қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "Придорожное және Солтүстiк Аққар" деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О месторождениях углеводородного сырья Мангистауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 г. N 1170
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан подготовить в установленном порядке решение о выдаче акционерному обществу "Мангистаумунайгаз" лицензий на разведку и добычу углеводородного сырья на месторождениях Ащиагар, Айрантактыр,
Северный Аккар, Придорожное, Атамбай-Сартюбе и Бектурлы.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
29 января 1997 г. N 124
P970124_
"Вопросы социально-экономического
развития Мангистауской области" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Придорожное и Северный Аккар" исключить.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан