Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 24 шiлдедегi N 1174
Қазақстан Республикасында шаруашылық жүргiзушi субъектiлерге активтерiн, мiндеттемелерiн және меншiк капиталын бағалау әдiстерiн таңдап алу құқығын берген реформаланған бухгалтерлiк есеп жүйесiнiң енгiзiлуiне және экономиканың тұрақтану тенденциясының байқалуына, инфляция деңгейiнiң төмендеуiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Шаруашылық жүргiзу субъектiлерге негiзгi қорларды (қаражатты) индекстеу тәртiбi мен ережелерi туралы заңдарға сәйкес дербес шешiм қабылдау ұсынылсын.
2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасында негiзгi қорларды (құрал-жабдықтарды) индекстеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы N 1178 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 44, 475-құжат);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы N 1178 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 шiлдедегi N 958 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 275-құжат);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21
қазандағы N 1178 қаулысына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 шiлдедегi N 889
қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 30, 275-құжат).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 г. N 1174
С внедрением в Республике Казахстан реформированной системы бухгалтерского учета, предоставившей хозяйствующим субъектам право выбора методов оценки активов, обязательств и собственного капитала, и наметившейся тенденцией стабилизации экономики, снижением уровня инфляции Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать хозяйствующим субъектам самостоятельно принимать решения о порядке и правилах индексации основных фондов (средств) в соответствии с законодательством.
2. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1178 P941178_ "Об индексации основных фондов (средств) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 475);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13
июля 1995 г. N 958 "О внесении дополнений в постановление Кабинета
Министров Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1178" (САПП
Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 275);
постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля
1996 г. N 889
P960889_
"О внесении дополнения и изменения в
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября
1994 г. N 1178" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 30, ст. 275).
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан