Қазақстан Республикасына мұнай және газ скважиналарында геофизикалық зерттеулердi орындау үшiн иондаушы сәулелеу көздерiн әкелу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 30 шiлдедегi N 1188
"Қазақстан Республикасындағы тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 298 P960298_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Шлюмберже Лоджелко, Инк" компаниясының "Ойлфилд Лоджистикс" акционерлiк қоғамына "Шлюмберже Лоджелко, Инк" компаниясы мен "Арман" бiрлескен кәсiпорнының арасындағы 1997 жылдың 16 шiлдесiндегi N 1 келiсiм-шартқа сәйкес мұнай және газ скважиналарында геофизикалық зерттеудi орындау үшiн Қазақстан Республикасына екi иондаушы сәулелеу көзiн (Amersham Model СDС-СVЗ, 5 кюриге дейiн және SWS Model H 245258 NSR-M 10 кюриге дейiн) әкелуге рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi белгiленген тәртiппен лицензия берсiн.
3. Иондаушы сәулелеу көздерiн әкелуге бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы жанындағы Атом
энергиясы жөнiндегi агенттiгiне жүктелсiн.
<*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.08.25. N 1281
қаулысымен.
P971281_
4. Иондаушы сәулелеу көздерiн пайдалану қауiпсiздiгiне бақылау
жасау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қызмет департаментiне
жүктелсiн.
<*>
ЕСКЕРТУ. 4-тармақпен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.08.25. N 1281
Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О ввозе в Республику Казахстан источников ионизирующего излучения для выполнения геофизических исследований в нефтяных и газовых скважинах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1997 г. N 1188
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 298 P960298_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ и услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Ойлфилд Лоджистикс" компании "Шлюмберже Лоджелко, Инк." ввоз в Республику Казахстан двух источников ионизирующего излучения (Amersham Model СDС-СY3, до 5 кюри и SWS Model Н 245258 NSR-М, до 10 кюри) для выполнения геофизических исследований в нефтяных и газовых скважинах согласно контракту N 1 от 16 июля 1997 года между компанией "Шлюмберже Лоджелко, Инк." и совместным предприятием "Арман".
2. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан выдать лицензию в установленном порядке.
3. Контроль за ввозом источников ионизирующего излучения возложить на Агентство по атомной энергии Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 августа 1997 г. N 1281 P971281_ .
4. Контроль за безопасностью использования источников ионизирующего излучения возложить на Департамент государственной санитарно-эпидемиологической службы и функционального обеспечения Министерства здравоохранения Республики Казахстан. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 4 - постановлением Правительства РК от 25 августа 1997 г. N 1281 P971281_ .
Премьер-Министр
Республика Казахстан